Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gyógynövényes cigit/szivarkát...

Gyógynövényes cigit/szivarkát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül és milyen kiszerelésben adják és milyen fajták vannak és hol lehet kapni?


És szerintetek igaz-e az hogy sokkal kevésbé káros mint egy sima cigi? (kíváncsiságból próbálnám ki. Nem vagyok amúgy dohányos)


2019. okt. 23. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem itthon sehol, bár lehet, hogy igen... Sose lehet tudni. Ez is káros, ezeket arra használják manapság, hogyha filmekben a szereplő karaktere dohányzik, de ne kelljen neki dohányt szívnia. Nehogy ráfüggjön a nikotinra a végére. Fajtákból százféle lehet, de én csináltam olyat régen, hogy mentát, citromfüvet elszívtam kíváncsiságból. Nem tudom, hogy mennyire kártékonyak, elméletileg nem annyira (eltelt 10 év és még élek), szóval, ha úgy van a dolog, veszel cigihüvelyt és beletöltesz valamilyen gyógynövényt vagy gyógynövény keveréket.
2019. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!