Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy erős dohányos képes lehet...

Egy erős dohányos képes lehet leszokni mindenféle külső segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan aki előtte nagyon függő volt és erős elhatározással képes volt mára megszabadulni ettől az amúgy felesleges és káros szokásról? Csak mert akiket én ismerek a leszokottak köréből, azok mind ilyen "gyenge" dohányosok voltak. Pár szál/nap, vagy éppen 2 naponta dohányzott.

2019. nov. 2. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokadjára,de eljött az utolsó alkalom amikor sikerült.

Már éreztem az egészségemen hogy lassan kicsinál.

2019. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férjem kamasz korától az 50-es évei közepéig szívta.
2019. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves koromtól szívtam, végén már napi 2 dobozzal. Mikor terhes lettem, azonnal sajnos nem tudtam letenni, de a végére sikerült. Nagyon - nagyon nehezen ment de sikerült, (5 hónapos terhesen már nem szívtam, csak néha egy két slukkot. Utána már semmit.

Tudom sokan emiatt is megvetnek, de nekem ez maga a csoda volt. A fiam 3 éves, és azóta sem gyújtottam rá, igaz néha hiányzik.

2019. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, 33 éves voltam ekkor.
2019. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen ,csak akarat kell hozzá.Ehhez nem kell pénz sem.

Akinek gyenge az akarata,az kudarcra van eleve itélve .

2019. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem néz utána 2-3 % sikkerül szakember nélkül.Komolyab fügöséget okoz mint a kokain vagy kábitoszerek nagy része.Én nem dohányzom csak szüleim haltak bele.Egy egész életre tönkre tett de talán majd tudomány meg válaszolja hogy, miért nyulnak hozzá egyáltalán az emberek.Elvégre egyre nagyobb addag is kel mert csak ugy okoz örömött.
2019. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített alen carr cd és könyve... Meg is hallgattam el is olvastam többszőr hogy megértsem... A spot a mozgás volt a mentsvár amikor nagyon rámtört... Meg a sima rágó... Kb egy két hét a szar amit ki kell bírni de egyátalán nem olyan nehéz mint gondolja az ember... Kitartást
2019. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én csak olyanokat ismerek - magamat is ideértve - akik külső segítség nélkül szoktak le napi min. 1 dobozról.
2023. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!