Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mostanában észrevettem, hogy...

Mostanában észrevettem, hogy köhögés közben sípoló hangot adok ki. Ha nem cigarettázom pár napig ez enyhül, ha igen akkor pedig erősödik. Tudom érdemes lenne leszokni. Milyen tapasztalatotok van a leszokással kapcsolatban? Vannak tuti módszerek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"Milyen tapasztalatotok van a leszokással kapcsolatban?"


Kimondottan jó. Egyszerűen letettem a cigit. Ez a tuti.

2019. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sípoló hang amiatt van, hogy a légutakat elzárja a lerakódott kátrány.
2019. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kimentem az új lakásom erkélyére. Rágyújtottam és észrevettem, hogy a füstőm a stomszéd erkélyén száradó ruhakra száll. Úgy elszégyelltem magam, hogy soha többet nem gyújtottam rá. Ennyi.
2019. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én leakartam szokni és le is szoktam. Pedig már két dobozzal is elszívtam egy nap alatt.

Senkitől nem kérdeztem meg, én egyedül leakartam tenni és le tettem. Ráadásul semmivel nem pótoltam, mint rágó meg egyébb rágcsálni való. Pedig még akkor piáltam is néha, majd pár év mulvca meg azt hagytam el.

EZt se beszéltem meg senkivel, nem kértem tanácsot soha senkitől.

A tuti módszer az akaraterő.

2019. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A sípoló hang hörgőgyulladás. Le kell tenni a cigit. Én napi 2-3 dobozzal szívtam, ha buli volt, a negyediket is meg kellett bontani - volt, hogy el is fogyott. Aztán egyik napról a másikra letettem. Nem használtam helyette semmit, sokszor borzasztóan hiányzott, de kitartottam az elhatározásom mellett. Nehéz. De ennyi a titok.

Aztán 1,5-2 év múlva engedélyeztem magamnak néha (havi 1-2, vagy kéthavi 1 alkalommal) egy szivart, vagy pipát. Ez most így megy és jó.

2023. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!