Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért köpök minden egy szivás...

Miért köpök minden egy szivás után a cigitől?

Figyelt kérdés
nem birom csak mert minden elszivás után jön a nyálam és ugy érzem köpnöm kell.

2019. dec. 14. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
mert méreg és a szervezeted tiltakozik
2019. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a nyálad jön, a dohányzás a hörgők gyulladását okozza, amitől gennyet köhög fel az ember, ez az ún. dohányos köhögés. Ha kiköpi amit így felköhög, látszik is a sárgás, zöldes színén, hogy genny az. Ettől az állandó gennyesedéstől a tüdő fokozatosan elhal, egyre kevesebb levegőhöz jut a dohányos, a szíve próbál mégis erőlködve verni, ettől az erőlködéstől a szív megnagyobbodik, és szívmegnagyobbodásban meghal az illető. Apám is így ment el.
2019. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egész biztos h nyál csak idegesit h mindig köpnöm kell
2019. dec. 14. 01:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy köpködnöd kéne mint egy lámának össze-vissza csak azért, mert dohányzol, elég gusztustalan szokás. Le is tudod nyelni.
2019. dec. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég undorító. Nem értem miért nem hagyod abba a dohányzást? Jó gusztustalan büdösnek lenni folyó nyállal? Igényes vagy nagyon.
2019. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enis szoktam mert sok nyalam lesz es ugy erzem kopnom kell meg ha nem iszok cigihdz vmit rossz lesz a lehelletem es idegesit
2019. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak is sok a nyála olyankor, azt mondja muszáj kiköpje.

De ez nem váladék, csak sima nyál.

Bár így is undi....

2019. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha nem iszok cigihdz vmit rossz lesz a lehelletem es idegesit"


Így is úgyis rossz a leheleted, csak te a szájízed nem érzed annak. Ennyi erővel minek dohányozni, ha az ízét se bírod?

2019. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó fajtát szívsz.
2019. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!