Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha fogamzásgátló mellett...

Ha fogamzásgátló mellett cigizek abból lehet baj?

Figyelt kérdés
Állítólag vérrög alakulhat ki tőle?

2019. dec. 16. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tabletta/hüvelygyűrű és a cigaretta is fokozza a vérrög kialakulásának kockázatát.
2019. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Trombózist fogsz kapni meg tüdőembóliát és meghalsz. De legalabb eggyel kevesebben fogják piszkítani a levegőt. Hajrá!
2019. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy te mekkora egy paraszt vagy, neked kéne trombózist kapni
2019. dec. 16. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mi bajod van? Az igazsagot akartad hallani vagy valami fejsimogatast hogy jól van kislányom szívd csak nem lesz semmi baj. Ostoba hülye liba vagy, de legalább nem szaporodsz tovább. Ez is valami.
2019. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen lehet baj, de erről szólni kell a nőgyógyásznak, mert aki cigizik annak úgy is választják a tablettát, ez egy fontos paraméter, az esély is kisebb lesz így, hogy gond legyen

mivel maga a tabletta is elősegíti a vérrög kialakulását, ezért veszélyes a cigizéssel együtt főleg, de mint mondtam, van kifejezetten cigi melletti tabi, orvos tudja megmondani, hogy miben más, ezt én most nem tudom

guglizz rá, hogy milyenek ezek

2019. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Meg érszűkületet is előb kapsz. De lehet láb nélkül is élni...
2019. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ápolónő vagyok persze dohányzom ezerrel... Mindig is azt mondtam hogy ez hülyeség egészen addig amíg nem volt egy 20 éves betegem tüdőembóliával az orvosok szerint a tabletta meg a cigi párosítás volt az oka. Először a tablettát tettem le most vagyok leszokóban a cigiről is
2020. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!