Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő múlva tisztul ki a...

Mennyi idő múlva tisztul ki a tüdőm? 16 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés

nyáron gyújtottam rá az első cigimre, mikor buliba mentünk, egész nyár alatt kb 1 doboz cigi ment le összenes (kb 20 szál). Aztán november elején szívtam megint kb fél doboz cigit egy buliba. majd rá 1 hónapra megint egy buliban lement fél doboz cigi, majd most pénteken majdnem 1 egész doboz ment le. Ettől a péntekitől olyan rosszul lettem másnap, hogy mondom itt a vége, többet nem gyújtok rá. De ma mikor jöttem haza (még mindig irtóztam a cigitől, szerintem azért gyújtottam rá mert kíváncsi voltam rosszul leszek-e tőle) rágyújtottam megint. Nem szívtam el teljesen, mert olyan rossz volt, de az első szívásnál már éreztem hogy b*zki itt valami nem kós€r. Már ott abba kellett volna hagynom tudom, hüly€ voltam. Azóta kapar a torkom, köhögök, néha könnyezek, nehezen kapok levegőt, előbb szellőztettem kicsit jobb lett. Délután gyújtottam rá. A cigimet eladtam, többet én kb fél évig nem gyújtok rá, hagy tisztuljon a tüdőm. Egyépként megjegyezném hogy ilyen eddig nem fordult elő.


Az a kérdésem hogy az elszívott cigik jelenleg hagyhatnak valami komoly dolgot rajtam, a tüdőmön, a sportteljesítményemen? Csak mert sportolok. És mennyi idő amíg teljesen kitisztulok?



2019. dec. 16. 23:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
83%
Hejjj Azok a régi szép idők...
2019. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Fél évig nem gyújtasz rá? És fél év után miért fogsz megint? Hagyd már a francba, nem menő, mégha most azt is hiszed.
2019. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen feltehetően soha. Amúgy mi jó van ebben? Ezzel akarsz menőzni? Hát rohadtul ciki ma már ha valaki cigizik.
2019. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Ne hagyd hogy ijesztgessenek, még ha hibás módon is akarnak jót tenni.


Ha nem voltál "igazi" dohányos, akkor hamar visszaáll. Az "igazi" dohányosoknál viszont már sokkal lassabb

2019. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

"többet én kb fél évig nem gyújtok rá, hagy tisztuljon a tüdőm"

Jaj de kisgyerek vagy, ha nem esik jól miért csinálod? :D

2019. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi még semmi nyomot nem hagy semmilyen szerveden. Ne hagyd, hogy ijesztgessenek, de azért inkább ne gyújts rá többet.
2019. dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%

5#


Talán "harm reduction"? Tehát a biztonságosabban használni egy pszichoaktív szert?


Persze te csak provokálni vagy itt

2019. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, te miről beszélsz? Minek kéne bármilyen pszichoaktív szert használni? :D Ilyen hülyeségeket írsz, és én vagyok itt provokálni?
2019. dec. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%

"Lekisgyerekezel" valakit azzal kapcsolatban, hogy biztonságosabb körülményeket teremt.


Nyakatekert módon kiforgatva, mint ahogy az én kommentemmel is tetted.


Miért rossz a felelősségteljes használat?


Nem feltétlen élvezetből van értelme pszichoaktív szereket használni.


Kiragadott, szélsőséges példa: Erdős Pál

2019. dec. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Agyas vagy, mi a biztonságos körülmény a kocabagózásban? :D Igen is egy kisgyerek az, aki 16 évesen retteg a cigitől mégis szívja valamiért (gondolom mert ez tök menő, de akkor miért sír, ha kapar a torka, köhög, könnyezik? :D )
2019. dec. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!