Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem cigizek. De szeretnek...

Nem cigizek. De szeretnek e-cigizni. Milyen készuleket ajanlatok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen!


Ne próbáld ki!

2020. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet akart lenni,csak a rohadt telefon kijavít!
2020. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
2020. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
Amit meg tudsz akadályozni, azt kár lenne elrontani. A bagózásnál hülyébb és károsabb szokás nincs. Arra legyél büszke, ha nem bagózol. Én életemben egy szálat sem szívtam el és kibírtam.
2020. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én dohányoztam, és nagyon nehéz volt 20 év után leszokni. Ne kezdd el.

Az e-cigi-patronban is van nikotin.

2020. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Több ,mint 30 évig a dohányiparban dolgoztam, és inkább ne tudd, h a dohányon kívül milyen sok adalékanyagot(aroma,illat, stb.)kevernek a dohánylevélhez.

A cigifüstben 400 részecske fázis és kb.4000 gázfázis található ,amit leszívsz a szájüregbe,légcsőbe és a tüdődbe, ezek abszolút károsítják az egészséged!

2020. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Semmilyet.Amerikában már többen meghaltak emiatt a szar miatt.Nincs alternatíva:Ha egészséges akarsz maradni,semmit ne szívj.
2020. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kissbence308 válasza:
100%
Na először is emberek a kérdező NEM cigizni akart hanem E-cigarettázni. Másodszor a kérdezőnek szól, hogy nem kell barátok ismerősök hatására elkezdeni (ha erről van szó). A tested nem szokott hozzá a nikotinhoz... A 0%- os liquidhoz sem, ha elkezded eszetlenül szívni (dúrva beállítások) akkor vissza is kérheted a pénzed... Mert a cigi sem azért van mert menő, hanem azért mert egyesek számára nyugtató hatású. De ha nem hallgatsz rám, akkor az I just s készüléket ajánlom. jó ára és jó gőze van. Remélem hasznos volt a válaszom.
2020. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!