Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik ciginek van sok füstje?

Melyik ciginek van sok füstje?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok dohányos embert ismerek és azt vettem észre, hogy eltérő mennyiségű füstöt fújnak ki amikor dohányoznak.

Van akinek szinte észre se lehet venni, hogy cigizik, mert alig van füstje, más meg kis túlzással olyan mintha vízipipázna, mert rengeteg füstje van a cigijének.


Két kérdésem lenne: az egyik, hogy szerintetek min múlik, hogy melyik cigi mennyire füstöl? A másik pedig, hogy melyik cigit tudnátok ajánlani aminek nagy, sűrű füstje van?


Igen, tisztában vagyok a dohányzás káros mellékhatásaival, nem erre vonatkozik most a kérdésem.



2020. jan. 14. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az e-ciginek.

Egyébként nagyon sokat számít a kilélegzett fustnel hogy meddig tartotta "lent". Ha tovább tartja lent akkor kevesebb füst jön fel.

2020. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Mindegyik ugyanúgy füstöl.


Viszont azért látod másmilyennek, mert függ attól, hogy mekkorát szív bele és hogy meddig tartja lent. Illetve még attól is, milyen idő van, pl télen hidegben sokkal jobban látszik.

2020. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen azt elfelejtettem beleírni, hogy nem e-cigire hanem hagyományos cigarettára gondolok.

Ettől függetlenül köszönöm a választ, logikus amit írsz. Viszont biztos számít maga a cigi is nem? Esetleg az erősebb cigiknek nagyobb füstje lehet mint a gyengéknek? Persze azon kívül, hogy meddig tartja lent az illető.

2020. jan. 14. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét markaban nem tudok segíteni de én úgy tapasztaltam hogy a tomorebb ciginek kevesebb a füstje. Szóval ha füstöt akarsz akkor szerintem a töltött cigi lesz a válasz. Ha márkát kérdezel akkor szerintem teljesen mindegy.
2020. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában az "erősebb" ciginek van nagyobb füstje, mert azon nincs, vagy nagyon kevés lyuk a filteren. A gyengébb cigik ki vannak lyukasztva, így egy szívás során kevesebb füst, több levegő áramlik a tüdőbe.
2020. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az e-cigi nem füstöl,hanem gőzöl.Gyengébbek kedvéért.
2020. jan. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!