Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha asztmás vagyok, használhato...

Ha asztmás vagyok, használhatok elekromos cigarettát?

Figyelt kérdés
Van egy gyenge formaju asztmam,ami csak akkor jelenik meg,ha nagyon megfazom(eddig ez osszesen egyszer tortent meg 3 ev alatt),tehat nem vagyok sprayfuggo.Kaptam a tegnap az osztalytarsaimtol e-cigarettat,de csak a torkomig szivtam be,nem lett semmi bajom.Mit gondoltok,kivalthatna egy asztmakrizist az e-cigaretta ha a tudombe szivom?

2020. jan. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként sem kellene!
2020. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
A beteg az semmiyet sem használ.
2020. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Felejtsd el!
2020. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem tudod a választ te magad is. Ez tipikus,mert nem lett bajod ettől azonnal akkor az már nem gond....
2020. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Asztmás vagyok, kiskoromtól kezdve. Ettől függetlenül mégis rászoktam a cigire. Több mint 10 évig a kettő együtt. A végén már minden egyes szál cigi után fuldokoltam, szó szerint, végig se bírtam szívni. Legalább óránként kellett a spray, fizikai munkát szinte semmit nem bírtam végezni. Annyira súlyos lett, hogy kórházban kezeltek miatta, lélegeztető gépen voltam. Az orvos ott és akkor kimondta, ha tovább folytatom, bele fogok halni. Mióta hazaengedtek, nem gyújtottam rá, és ennek már több mint 2 éve. Gondoltam leírom a sztorim, hátha meg tudlak győzni vele, hogy inkább bele se kezdj, még e-cigibe se. Ne hagyd rávenni magad, hogy szívd! Velem is így kezdődött! Osztálytársak, barátok... Aztán már 1 csomagnál jártam. És láss csodát, cigi nélkül is lehet élni...
2020. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!