Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ecigis facebook csoportokba...

Az ecigis facebook csoportokban miért van tiltva a liquid árusítás/vásárlás?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem, kivétel nélkül tiltva van a liquidek vásárlása, eladása... de miért? Nikotinost még valahogy megérteném, de a nikotinmentesek is? Miért? Van erre valamilyen szabály, hogy nem lehet?

(+ mindegyik csoportnál, amibe lehet jelentkezni ugye kérik, hogy "elmúltál 18"? De ennek mi értelme van? Tehet valamit a facebook vagy akárki, ha kiderül, hogy nem volt 18? vagy hogy liquid van árusítva? Diktatúra van?)

(19 vagyok, mielőtt valaki megkérdezné...:) )



2020. jan. 29. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert erreb célra ott van Szlovákia. Rendelj és a kutyát nem érdekli.
2020. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A liquid kereskedelem korlátozvan a dohányboltokra. Rajtuk kívül sem magánszemély, sem jogi személy nem kereskedhet liquiddel. Lásd TPD.
2020. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez azért van, mert Magyarországon ez a dohányboltok monopóliuma, és ez online sem játszható ki.
2020. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam, gyoker orszag ez...:D az kvara nem zavarja a kormányt, hogy a sima cigi miatt milliók halnak meg, de aki esetleg le akar szokni, vagy egészségesebb alternatívát szeretne, azt kell egyre jobban ellehetetleníteni.... hahah.. vicc az egész, de komolyan.!
2020. jan. 29. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!