Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kérdés a vaporizátorról....

Kérdés a vaporizátorról. Segítség?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretnék váltani, de nem értek még ezekhez. Segítséget szeretnék kérni. Erről az oldalról melyiket lenne érdemes megvennem? Nem sajnálom a pénzt rá, csak legyen jó és tartós.

Esetleg ha van valakinek tapasztalata a vaporizátorral és leírná nekem, az nagy segítség lenne.

Az pedig mégjobb, ha valaki már rendelt erről az oldalról.

Ja és a Snoop Dogos vaporizátorokról sok rosszat hallottam, szóval ilyen ajánlás nem érdekel.

Köszönöm előre is a segítséget.

20L



2020. febr. 4. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért kell szívni annyit?
2020. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudhatod mennyit használom.

Én csak szeretném egészségesebben csinálni.

2020. febr. 5. 15:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem használnád annyit, akkor vehetnél egy sima melegítős vaporizátort pár ezerért.
2020. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem értek ezekhez. Azt se tudtam, hogy létezik olyan. De azért nem akarok olcsót, mert az gyorsan tönkre mehet, akármennyire ritkán használom. Ja és szerintem nem sok beleszólásod van, hogy én mit és hogyan csinálok a saját szervezetemmel.
2020. febr. 5. 19:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudom, de én csak rosszat akarok neked.
2020. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Választ a kérésemre úgy látszik, így már nem kapok!
2020. febr. 6. 11:31
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj az a helyzet én veretek, de nem használok ilyen vapókat.

De nem csak én vagyok így, hanem aki öreg motoros szinte mindenki. Lehet mi más világban nőttünk fel, de errefelé mindenkinél a joe volt az alap. Van olyan spanom aki nagyon odafigyel a dolgokra, mert már több mint 20 éve csapat, és ő leginkább vízipipából nyomatja. De az sem bolti hiperszuper, hanem egy sima 7 decis befőttes üvegből van megcsinálva házilag. Persze nagyon jól néz ki meg minden, de egyáltalán nem általános vízipipa. Mert az a lényeg hogy fél L vízen szívjuk át a füstöt (a 2 deci hely ugye marad üresen a levegőnek) és az nagyon tuti módon kiszűri a káros anyagokat. De van egy nagy bökkenő ezzel a füves témával mostanában itt mo-n!

Az van hogy amiket megvesz ma az ember füveket, azok döntő többségben kezelve vannak valamilyen szintetikus kannabinoiddal. Ezek ilyen fehér porok amiket dizájner drogként rendelgetnek Kínából, és ezt acetonban feloldják, majd amire ráfújják abba beleszívódik a cucc, és az aceton kipárolog. Így csinálják a bio füveket aki, amitől sokan becsavarodnak. Az utóbbi években viszont elterjedt dolog lett, hogy a sima füvekre is fújnak egy kicsit. Egy két nyomás itt, egy kettő ott, és máris a gyengébb füvek marha erősek lesznek, az erősek pedig még brutálabban, gyorsabban ütik ki az embert. De ez nem csak nálunk van így, hanem ez már globálisan is kimutatható dolog..


[link]


Jól látható hogy erre is pl 4F-MDMB-BINACA - hatóanyaggal volt kicsit rásegítve. Ez persze nem is hazai minta, de az a szomorú helyzet hogy nálunk is ez megy. Én is nagyon régóta szívok, és ismerem a herbált is, mert az is nyomattam sok-sok éven át. Amiket pedig most vesz füvet az ember, és egyből kiüt mint állat, azon sok esetben egyértelműen érzem hogy módosítva lett. Persze aki nem szív 10+ éve az azt se tudja mit kéne figyelni. Aki nincs mélyen benne, az az életben nem fogja levágni a különbséget.., max azt hiszi h húúúúúúúú bki az tuti jó fű, mert kb az első slukk után leül az ember. Csakhogy nem a sima THC üt ilyen gyorsan hanem a vegyszer amivel át lett itatva. Namost személy szerint én azt hiszem a ma kapható füvek 80-90%-a meg van mókolva. Sok esetben nagyító alatt is látszik a kristályos csillogás, a kis kristályok, és az nem a gyanta hanem a receptor agonista Kínai por amivel lefújkodják.

Így aztán nem lehet egészségről, természetesről, meg hasonló dolgokról beszélni max ha az ember magának termeszti, vagy első kézből vásárol. Ezek a módosított füvek sokkal addiktívabbak, és jóval több probléma lehet velük. De ez van, ez itt Mo. és amíg a fekete piac kezében van ez az üzlet addig nem lesz haladás.

Persze én sem ijesztgetni akarok hanem azt mondom h nem minden az aminek látszik...

Ha meg van jó fű, akkor én is a vízipipát tartom a legjobbnak, de az igazi klasszikus fajtát ahol a füst átbugyog a vízen.. és minél több vízen..

Ettől függetlenül szerintem bármelyik vapo jó lehet. De ezeket leginkább saját tapasztalati alapon tudod meg h neked melyik a jobb...

2020. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak.

Én megbízható embertől szerzem és tudom, hogy nem külföldről vagy bárhonnan beszállított vegyszeres dolog.

A vizipipát próbáltam már és tényleg nagyon jó, viszont nem hordozható, hogy akár utcán/szabadon is használhassam. Ezért szeretnék vaporizátort használni.

2020. febr. 6. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Vékony papír + ne keverd dohánnyal és máris 90%-al csökkentetted a káros hatásait a füvezésnek. Ha mindenképp vaporizátor akkor 70 alatt semelyiket, afelett bármelyiket.
2020. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Használtál már olyan vapot, ami 70 alatt volt és nem volt jó? Olyan 50 körülre számítottam, de ha inkább a drágábbat ajánlod, akkor inkább ott nézelődök.
2020. febr. 6. 19:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!