Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Beszédülők, és éhesebb leszek...

Beszédülők, és éhesebb leszek a cigitől. Fog ez változni?

Figyelt kérdés

Szóval 1 napja cigizem, napi 2-3 szál. Állítolag csillapítania kéne az éhséget is, de helyette rosszabb a gyomorrom. Akkor is ha nem vagyok annyira éhes. Ezen felül mindig beszédülők.Szeretnék valamikor egy cigit elszívni, úgy hogy nem leszek utána rosszul.


Azt olvastam, hogy azért is mert ritkán szívom. Keveset. De valamikor kívánom és ugyan úgy rosszul leszek.

Piros marlborot szívok. Lehet ez erős? Ha erős is. Akkor egyszer csak megszokom,nem?


2020. febr. 13. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Most hagyd abba, amíg még nem vagy függő.
2020. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Miért akarod direkt rászoktatni magad a cigire? Ha rászoksz, hidd el, az étvágyad nem igazán fogja elvenni, ellenben ha később le akarsz szokni, tuti fix, hogy jó pár kg-t felszedsz majd. Saját tapasztalat sajnos.

Amúgy is baromi drága, egészségtelen, büdös. Nem éri meg. Örülj, hogy még nem vagy függő.

2020. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fog változni.

Majd ha abbahagyod.

Ha nem vagy hülye addig teszed le amíg nem kivánod. Mert majd ha rászoktál nehéz lesz.

2020. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval cigizel amivel ártasz az egészségednek ( és mások egészségének), ezt érzed is mégis csinálod. Gratula.... Gondolom a sporthoz és az önkontrollhoz már nincs elég akarat erőd.
2020. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy már szerintem rá vagyom függve. Mert érzem, hogy kell és addig nem tudok semmit csinálni míg ki nem megyek cigizni. Rajz suliba járok és remeg a kezem is, szóval muszály rágyujtanom
2020. febr. 13. 16:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak amiatt kérdezem, mert azt írtad: "1 napja cigizem".
2020. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sorry. Kijavitotta. *1 hónapja
2020. febr. 13. 16:46
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Ennek van egy nagyon jó megoldása.

Amikor egy zzárt helyen vagy ahova nem jár normális ember akkor ott gyújts rá minnél gyakrabban minnél többre.


Gyorsan elpatkolsz és akkor nem lesszel soha többet éhes.

A kezed remegését pedig nagyon jól kezeli a hullamerevség amíg tart.

De utána se fog remegni.

2020. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2020. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért írnak ide olyanok, akik le akarnak szoktatni téged a cigiről. Ha cigizni akarsz, cigizz, ne más mondja már meg.

Piros marlboro az egyik legerősebb cigi, valószínűleg az miatt lehet, 10+ mg kátrány van benne.

Mivel csak ennyi ideje cigizel, nincs hozzászokva a szervezeted. Nekem is ugyan ez volt. Beszédültem, fájt a torkom. Fél év cigizés után hozzászokik a szervezet! Piros malbi helyett ajánlanám a kék marlboro touch-ot vagy kék pall mall, de a cigik erősségi sorrendje: szürke/fehér - leggyengébb, kék - közepes, piros - legerősebb. Szóval vagy szívj fehér bond-ot, vagy kék pall mall. 15/f

2020. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!