Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem fogja fel sok...

Miért nem fogja fel sok ember, hogy a vizipipa tényleg károsabb mint a cigi, csak hajtogatják a maguk igazát? Akkor sem, ha már orvosok is mondták? (És ez nem lebeszélés, én is szeretek pipázni, de attól még nem élek álomvilágban. )

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert szeretik csinálni, és nem akarják beismerni, hogy tényleg ártalmas.
2010. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
45%
És aki nem dohányt szív belőle, hanem mindenféle illataromát (csoki, vanília, fahéj, stb.)? Mert valahol azt olvastam, hogy erre lett kitalálva...
2010. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 haggyámán ***** válasza:
16%

[link]


Kérlek olvasd el. És ne ragadj le a WHO jelentésénél. :)


Amúgy engem nem befolyásol, hogy károsabb, mint a cigi. Amíg nem lesz tőle olyan szagom, mint a cigitől, addig használni is fogom.

2010. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azokat hol veszed? Ha arra gondolsz amit a vizipipashopokban vesznek, pl banán, csoki, stb...az ugyanúgy dohánnyal van keverve. Egyébként senkinek nem mondtam, hogy ez rossz:D Csak az idegesít, hogy a kész tényeket sem hiszik el. Én is szeretek haverokkal pipázni.
2010. júl. 23. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

És miért károsabb? Nem provokálni akarlak, csak kíváncsi vagyok.

És te honnan tudod, hogy kinek kell hinni?

Van aki azt mondja nem olyan káros, vki azt mondja károsabb. Orvos vagy? Biológus? Vagy hogy tudsz igazságot tenni?

2010. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert egyes emberek képesek gondolkodni nem pedig az orvosoknak meg a tv-nek hinni.
2010. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A víz nem szűri meg, tehát károsabb mivel nincs szűrő, sőt a nikotin is több benne. Szíriából hozott dohányon is rajta van...ha az orvosnak nem hiszel akkor meg elég sötét vagy. Biztos okosabb vagy náluk, te barom.
2010. júl. 26. 00:33
 8/9 anonim ***** válasza:
és bénább is. valahogy midnig csak pózer kölyköknél látni
2010. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 haggyámán ***** válasza:
Kérdező! Linkeltem egy wikipédiás oldalt, elolvastad? Nem hiszem. Le volt írva benne, hogy: "# A cigaretta filtere rosszabb szűrési tulajdonságokkal rendelkezik mint a víz."
2010. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!