Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos tapasztalatok?

Iqos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatod van az iqos-szal kapcsolatban? Előnyök/hátrányok? Olyan emberek válaszát várom, akik a rendes dohányzásról tértek át iqosra. Korábban mennyi cigarettát szívtál és most mennyit szívsz iqosból? Miért váltottál?

2020. ápr. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Az mi?
2020. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Lassan 2 hónapja Iqosra váltottam.

Rendes cigiből napi max 10 szálat szívtam ebből egy nap egy doboz is elmegy. Szerintem nagyobb függöséget okoz, viszont a rendes cigitől rosszabul voltam.

Az Iqos sem egy egészséges dolog, de még mindig jobb mint a rendes cigi, egyenlőre. Majd 10 év múlva kiderül milyen káros hatásai vannak hosszú távon.. addig:

Ennek is van ám szaga, a környezetemet is zavarja, meg is jegyzik, de nem ívodik be sehova, addig büdös amíg csak szívod, és nem füstöt fújsz ki, hanem párát. Jobban kapok levegőt viszont előfordul hogy légszomjam van, ha nem tartok elegendő szünetet két heets elszívása közben. A foginyem érzékeny lett, nem csak nekem, olvastam hogy másoknál is okoz ilyet.

4 nap után szívtam egy slukkot rendes cigiből, undoritó volt az íze, meg minden. Szóval azt le lehet tenni vele, de ha erre rászoksz akkor meg ezt szívod, szóval ha le akarsz szokni a dohányzásról ne ezt válaszd, jobb egyik napról a másikra egyből letenni. De ha nem akarod letenni, viszont a rendeset sem akarod szívni akkor jó az Iqos, csak vigyázz vele, jobb kontrolt tartani ezzel is. Az első napokba fúra íze lesz, de az elmúlik, hozzászoksz. Az ízeket jobban érzem, a szagokat, illatokat is kicsit jobban.

2020. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Még annyi hogy lehet kapni interneten nikotin és dohánymentes tölteteket is.

Még nem próbáltam, de ki fogom. healcier.eu oldalon tudsz rendelni, dohányboltban ilyet nem kapsz mert nem dohány termék.

2020. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Édesanyám kapta tőlünk azért, hogy átálljon a rendes cigiről valami kevésbé károsabbra.

Kb. 25 éve dohányzik, abból az ezt megelőző 5 évben a töltöttet szívta.


Amikor ezt megkapta, ódzkodott tőle, de mondtuk neki, csak 2 napig használja ezt legalább, és ha nem tetszik, nem tud átszokni rá, nem erőltetjük.


1 nap után rá akart gyújtani a töltöttre, el kellett dobnia, mert undorítónak találta. És ahogy a 2-es válaszoló is írta, jobb lett a szaglása és az ízeket is jobban érzi.

Kevesebbet is szív ebből, mint amikor a rendeset szívta.


Azóta a két nagynéném is vett, nekik is ugyanígy bevált.

2020. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!