Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg ki fogják vonni a...

Tényleg ki fogják vonni a forgalomból a mentolos cigit? Lehet valahogy házilag mentolos cigit csinálni?

Figyelt kérdés
Mindig mentolos cigit szívtam, és azon gondolkozok, hogy hogyan tudnék mentolos cigit csinálni, ha majd nem lesz kapható. Rakjak bele mentalevelet? Nem tudom, hogy az mennyire veszélyes, ha elég. Vagy valamilyen mentolaromát kellene belerakni.

2020. máj. 6. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktal kulfoldre jarni? Kulfoldon kaphato a mentolos cigi, nem vonjak ki a forgalombol.
2020. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek: szerintem a mentaleveles dolog nem jó ötlet, bár ki tudja, ha egyszer kipróbálod, nem lesz belőle bajod. Viszont ha cigizés közben egy erősen mentolos rágót rágsz, akkor talán hasonló ízt fogsz érezni a szádban.

Az első válaszhoz: az a baj, hogy az egész unióban betiltják 20-tól,tehát csak nem uniós országból tudsz majd hozni. Onnan viszont vámmentesen max pár dobozt hozhatsz be az országba.

2020. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére csak az idióta EU-ban...
2020. máj. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolso, milyen papir? Ha rendes papir akkor szerintem nem vagy normalis :D eleg sok merges gaz szabadul fel egeskor.

Inkabb vegyel OCB cigi papirt es abba tekerd be a dohanyt es sodorj bele pici mentalevelet

2020. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régebben lehetett kapni olyan.. Hmm hogy is mondjam, ilyen kis papírlapra hasonlító cuccott amit ha beraktál a cigisdobozba, az beízesítette a cigit

Abból volt több ízben is amúgy

Meg a cigi az könnyen átveszi a szagokat meg ízeket, szóval szerintem ne rakj magába a cigibe semmit, fene tudja milyen hatással van rád ha elszívod

Inkább azon agyalj, hogy mit lehetne ilyen formában a cigi mellé rakni hogy átvegye az ízt


Mondjuk azt külön hozzá kell tenni, hogy nem lesz olyan intenzív íze mint a rendes ízesített ciginek

2020. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sima papírba semmiképp ne töltsön semmit!


Rengeteg vegyszer van benne, hogy úgy nézzen ki, ahogy.

2020. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!