Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füves cigi drog?

Xycet kérdése:

A füves cigi drog?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat (mivel sajnos jó páran drogoznak is a társaságomban), hogy a füves cigi is a dorogokhoz tartozik?

16/L



2020. máj. 17. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Persze, marihuána.
2020. máj. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha az érdekel, hogy Mo-on büntethető e füvezés, akkor igen börtönt is lehet kapni már egy szál füves cigiért is.

Persze ez nem jellemző, hogy egyből börtön, de ha az illetőt 2. alkalommal is füvezésen kapják akkor már instant börtönt fog kapni.


Itt megtudod nézni melyik EU országban milyen jogszabályok vonatkoznak a marihuána birtoklására/fogyasztására.

[link]

2020. máj. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
A kávé, az alkohol, a cigaretta és sok más is a drogokhoz tartozik. De ha arra vagy kíváncsi, hogy a "fű, illetve füves cigi" illegális kábítószer-e, akkor a válaszom: Igen!
2020. máj. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 GyakoryKrisztina válasza:
15%
Igen, és megbüntethetnek érte, úgy hogy ne csináld!
2020. máj. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RoseB válasza:
74%
Igen, kábítószer!
2020. máj. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen drog. De sok, itthon legális drogtól, jóval ártalmatlanabb. Itthon semmi kultúrája sincs, ráadásul a sok beszűkült konzervatív végett, nagyon elítélendő. De elég csak a hanyatló nyugat felé tekintgetni, sorra legalizálják, vagy legalább dekriminalizálják, míg itthon, az 1 millió alkoholista országában, a füvet ugyanabba a kategóriába sorolják, mint a heroint. Büntethető a rekreációs célú fogyasztás, de nagyon nehéz lebukni vele, ha diszkréten csinálod. Nyilván a parlament előtt több esélyed van, mint egy ház kertjében, vagy erdőben.
2020. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6. Ez szép és jó és igazad is van...

Viszont éppen azért, mert itthon nincs egyáltalán tere ennek a tevékenységnek, szerintem mindig csak kérdéses forrásból lehet beszerezni, így aki itthon él vele, fogyasztó az minimum igénytelen.

2020. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Lehet, hogy máshol az országban így van (tényleg nem tudom). De Budapesten igencsak van biztos forrás, ráadásul olyan minőségű, ami nyugaton is megállná a helyét. Csak jó helyen kell keresni.


Igen, tény, hogy van egy igénytelen füves réteg, de ez megint olyan, hogy hol nincs? Szerintem én nem tartozom abba a kategóriába, ahogy az ismerőseim sem.

2020. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Az orvostudomány szerint gyógyhatású, a hatóságok és a törvény szerint kábítószer.

Hollandiában éltem pár évig, ott ugye legális, de akkor még nem lehetett nálad összesen 1 g-nál több, különben úgy félték, hogy kereskedni is lehetne több mennyiséggel.

2020. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
*vélték
2020. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!