Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Olyan sok dohányos van. Miért...

Olyan sok dohányos van. Miért nem látni az utcán soha senkit szivarral, vagy szivarkával?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok, és még sosem láttam embert az utcán szivarral, vagy szivarkával...

2020. máj. 17. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert annak hosszabb ideig tart a végig égése.

A cigihez képest eléggé drága is .

2020. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Szivarkát akarsz? Menj el egy alja kocsmába vagy egy építkezés mellé. :D Szivart meg nem utcán szívnak pöfékelve, hanem annak meg kell adni a módját pl. egy jó itallal, társasággal, ez úri muri nem a városba való.
2020. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szivarkából se csak a sláger létezik, vannak abból is igényes és drága darabok, de a válaszra válaszolva mert ezek időigényesebbek. Dohányzásnak azért van egy hagyománya ami még ennél a műfajnál megmaradt szemben a cigivel azaz h nyugodt körülmény között gyújtasz rá, leülsz iszol mellé még vmit és beszélgetsz másokkal vagy csak el vagy a gondolataiddal. Ha néha cigizek én mondjuk azt is így csinálom, sose értettem azokat akik már ki se értek a szabadba cigi a szájukba majd rögtön gyújtják és rohanás közbe elszívják.
2020. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ujbudara gyere, van, hogy szivarozom utcán.
2020. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!