Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok az elektromos...

Mit gondoltok az elektromos cigeretták betiltásáról?

Figyelt kérdés

Mi van azokkal, akik napi szinten használták? Most áttérnek a sima cigire?


[link]



2020. máj. 20. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki
Nem támogatom
Nem érint
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Helyes, én a simát is tiltanám.
2020. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Undorító
2020. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármelyiket is próbáltam volna, úgy voltam vele, hogy valószínűleg a kisebbik rossz az elektromos, miután próbáltam mindkettőt, nem változott a véleményem.

csak azt nem értem, hogy mivel tök jó pénz lett volna belőle, mért kellett teljesen ellehetetleníteni. Persze, eddig meg istentelenül meg volt adóztatva, de legalább lehetett kapni. Aki meg tudja oldani, az külföldről fogja beszerezni (de rengetegen eleve így csinálták), aki meg visszatér emiatt az analógra, azt nagyon sajnálom előre is. :/

Itthon baromi sokan dohányoznak, most szerintem sokan áttérnek a simára, aminek nagyobb az egészségügyi kockázata is, így ez hosszútávon az egészségügyünkre is plusz terhet ró... Amiről egy egész világ tudja, mennyire klassz. Ugye.

2020. máj. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aromás nikotinmentes liquidet és sima nikotint továbbra is vehetsz a trafikokban.Csak kész nikotinos liquid nem forgalmazható.


A nikotinsós e-pen az viszont tényleg megszűnik és a hozzá való patron is természetesen.

Szóval,olyan nagy változás nem lesz.

2020. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is undorító. Akik örülnek neki, még ennél is undorítóbbak.
2020. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokan, akik nem tudják máshonnan beszerezni, visszatérnek majd a hagyományoshoz. Az ilyen COPD-s meg hasonló arcokat ennyi erővel akár ki is nyírhatnák.
2020. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit szarakodnak akkor tiltsák be az összeset.. Meg az alkoholt a mekit és a gyógyszereket is...
2020. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tiltották be!Ez egy baromság😁
2020. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!