Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vanakinek sikerült leszokni a...

Vanakinek sikerült leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés
Mi az ami segített? Én próbálkoztam vele, de alig 1 napig bírtam cigi nélkül, olyan elviselhetetlen volt a sóvárgás a cigi után. Rájöttem hogy cigi nélkül én nem tudok létezni, már annyira hozzám nőtt. Van akinek van tapasztalata és letette a cigit? Hogy bírtad? Mit csináltál hogy ne gondolj a cigire?
2020. jún. 4. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, türelem, elszántság. A férjem szokott le majd 20 év után, a 3. nekifutásra. Nikotintapaszt reggel a hátára feltettük, este a zoknijából szedte ki. Akkor jött felismerés, hogy ez agyban dől el.
2020. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak sikerül amikor megtudta, hogy várandós velem. Amint megtudta letette és azóta se gyújtott rá soha, most már a szagától is undorodik, pedig előtte 15 évig dohányzott.

Anyai nagyapám akkor tette le amikor megmondta neki az orvos, hogy pár hónapon belül elveszti a kezét ha nem. Ő se gyújtott rá onnantól kezdve. Akaraterő es kitartás kérdése a dolog.


Anya kötögetett ahelyett hogy rágyújtott volna, így le volt foglalva a keze es a sóvárgás helyett a mintára figyelt.

2020. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jártam egy tüdőkórházban. Azt mondtam azok után amit ott láttam, hogy leteszem ha beledöglök is. Sikerült.
2020. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem már háromszor. ;)


Ha két hónapig kibírod, akkor utána ne gyújts rá, mert visszaszoksz bíztosan.


E-cigivel sok mindenki azt mondja, hogy könnyebb.

2020. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!