Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek mi a véleménye az Iqous...

Kinek mi a véleménye az Iqous -ról?

Figyelt kérdés

#Iqous
2020. jún. 5. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi az az "Iqous"?


IQOS-t ismered, de az Iqous eddig számomra ismeretlen volt. Kínai koppintás?

2020. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam amit írsz csak nem tudtak helyesen leírni.
2020. jún. 5. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Augusztus óta használom. Nem rossz amúgy. Annyi, hogy ez már a 4. készülékem azóta. Abból 2 őt én vettem. Az elsőnél letört a melegítő szál, a másodiknál meg nem lehetett a tetejét lecsukni mert a kis műanyag letört.


De az új IQOS az jó, amivel duplát szívhatsz, ott a töltő tok nem tud eltörni.


Annyi hogy azt mondják nem szabad a melegítő szál körül tisztitani a pálcikával mert meggyengül és letörik. Ez volt nekem is... de a szál alatt felhalmozodik a cucc és a saját tisztítója amit forgatni kell benne az nem szedi le... és ha az nincs kiszedve akkor nehezebb szívni. Fogpiszkálóval szoktam lekaparni..még nem tört le így.


Higiéniás szempontból jobb mert nincs hamu.


Viszont az nettó hülyeség hogy kevésbé károsabb és nincs kátrány.


Ugyebár mi történik ha nem dohányzol többet? A lerakódott kátrány feljön a tüdődből.. azért köhögnek mint az állat akik leszoknak.. egy ideig.


Szóval ha az IQOS nem termel kátrányt akkor már régen köhögném fel a cuccot..de semmi

..

2020. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Most ezt nem értem,hát gondolom mindenki dohányzott mielőtt áttért volna az Iqosra,így pont amiatt köhögheted fel,mert olyan,mintha nem is dohányoznál már amikor az Iqost használod.


A ciginél 800 fokon éga dohány,az Iqosnál meg max 350 fokról beszélhetünk,tehát ott nincs égés,hanem hevítés van.Emiatt sokkal kevésbé károsabb mintha simán dohányoznál.

2020. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"így pont amiatt köhögheted fel,mert olyan,mintha nem is dohányoznál már amikor az Iqost használod."


Ez az, hogy nem köhögöd fel. Pedig felkéne.

2020. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Ja bocsi,félreolvastam.

Gondolom nem törvényszerű a köhögés,mert sok minden befolyásolja,pl.genetika,dohányos évek száma,elszívott cigi mennyisége,rendszeressége,stb.


Én mondjuk inkább azt tapasztalom az ismeretségi körömben,hogy aki eddig krákogott,meg köhögött reggelente,azoknál ezek lecsökkentek,elmaradtak mióta Iqososznak.

2020. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem használtam de a húgom és az egyik kollégám igen. Ő nekik nem jött be... Pár hét után úgyan úgy cigiztek
2020. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!