Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell megtisztítani az...

Hogyan kell megtisztítani az e-cigit?

Figyelt kérdés
Van egy Joytech exceed d19 elektromos cigim, 3 hete de még nem tisztítottam. Nem is sejtettem mai napig, hogy ezt is kell. Hogy lehet megtisztítani károsítás nélkül? Porlasztót is ki kell tisztítani? Ha igen mivel? Már elég kevés a füstje is meg rossz izű, szóval mielőtt elrontom szeretném megtakarítani. Hagyományos cigit helyettesítem ezzel és még nem értek hozzá. Segítségeket előre is köszi!:)

2020. jún. 8. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá youtube-on Fehér Tamás-ra, neki sok ilyen videója van, hogy kell szétszedni,összerakni. Vagy ha nála nincs, valaki biztos tett már fel erről a típusról videót.

A porlasztót nem tudod megtakarítani, azt ki kell cserélni egy másikra (de azonos típusra), emiatt van rossz íze is.

Az a lényeg,hogy száraz legyen minden, amikor összerakod. Liquidet meg szívd vissza a flaskájába, ha maradt még a tankban.

2020. jún. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a porlasztókat használattól függően érdemes cserélni, szóval kvázi nem tönkremegy, hanem elhasználódik, mivel ebben is van egy kis darab vatta beépítve, amit a fűtőszál egy idő után már éget, elhasznál.
2020. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem mindegyik tankban van vattaszerű anyag, szerintem nem érdemes tisztogatni.

Egyébként fülpiszkálóval lehet, ha meg letekerhető tankos, akkor azt langyos vízzel lehet.

2020. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!