Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 7-8 szál cigi sok?Lehet...

Napi 7-8 szál cigi sok?Lehet tőle tüdőrákot kapni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok és igen, lehet. Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, de ideje bizony letenned! Rágj gumicukrot vagy valami.
2020. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Lehet.
2020. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem kevés, de nem is vészes.
2020. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bianka1025 válasza:
0%
Szia szerintem nem olyan sok az az attol függ mikor kezdted és hogy birod de lehet jobban tennéd ha nem akarsz leszokni akkor visszavenni napi 3 vagy 4 szálra.
2020. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

A turokasok 90%-a soha nem dohanyzott ! Tehat a cigaretta nem okoz tudorakot ! A propaganda ezzel ijeszti a nepet, pedig a cigaretta es az alkohol okozta elhalalozas a 37-ik helyen van vilagszerte, viszont a gyogyszertuladagolas okozta elhalalozas a 2-ik helyen van, csak ezzel mindenki kussol, az elso 2 valaszado szerintem nincsen honnan tudja !

Ha dohanyzol, szedj napi +2 ramm C-vitamint, az semlegesiti a dohanyzas karos hatasait ;)

2020. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha dohanyzol, szedj napi +2 ramm C-vitamint, az semlegesiti a dohanyzas karos hatasait ;)"


Doktor-professzor ötödik hozzászóló, alátámasztaná valamivel az állításait? Ne lökjed már a hülyeséged légyszíves.


"A turokasok 90%-a soha nem dohanyzott ! "

Gondolom, biztos forrásból származik ez az adat. De tegyük fel, hogy igaz, 90%! Elég elkeserítő lenne, mert akkor ez azt jelentené, hogy a passzív dohányosok fogékonyabbak a ti, dohányosok igénytelen pöfékelésének káros mellékhatásaira.

2020. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Bármennyi kevés szálból, akármennyi sok lehet, mivel ez függőség, mennyiségre való tekintet nélkül. Hogy a tüdőrákkal mi van? Bármi okozhat bármit, de nem kellene kísérteni a sorsot, hogy bedobsz még egy lehetőséget az IGEN tüdőrákot okoz dobozba. Szóval, ne cigizz kisfiam! Egészségtelen, undorító, függőséget okoz, nem fogsz tudni lejönni róla, ráadásul drága. 20évig cigiztem, tudom , miről beszélek!
2020. júl. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rák inkább genetikai betegség,mint hogy valami kiváltaná.Ha dohányzás vagy egyéb káros szokás miatt alakul ki,akkor az arra utal,hogy alapból megvolt rá a genetikai hajlamod,csupán te rásegitettél.A rák nem olyan betegség,mint egy influenza,hogy csak úgy ellehet "kapni".Ettől függetlenül a dohányzást mellőzd,mert tud más pikáns betegségeket okozni dögivel,főleg akkor ha a családban voltak/vannak daganatos betegek,mert akkor neked is meglehet a genetikai hajlamod.
2020. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!