Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fullasztó éjszakai száraz...

Fullasztó éjszakai száraz köhögést okozhatja a cigi?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdődött leginkább alvás közben felkelek hogy majd még fulladok, és szárazon köhögök. Napközben nem köhögök.

Fiatalon kezdtem el cigizni, 14 évesen ha jól emlékszem. Most 26 éves vagyok. Napi 1 dobozzal elszivok általában. Cigi okozhatja már ezt?


2020. júl. 28. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem kezded érezni a hosszútávú hatását.
2020. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Személyes véleményem, hogy aki dohányzik, az:

1. korán rossz társaságba keveredett

2. gyenge

3. idióta

4. a fentiek tetszőleges kombinációja


Tedd le a cigit, de nagyon gyorsan és fuss az életedért! ;-)

(Van a családban dohányos, ő a gyenge kategóriába tartozik például.)

2020. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%

Kedves #2! Nem gondolnám, hogy jogod van hozzá, hogy bárkit idiótának nevezz. Főleg úgy, hogy a dohányosok társadalma nem csak a cigarettázókból áll, mert van szivar, pipa és egyéb dohánytermék is.


Kedves Kérdező!

Térjünk ki arra, hogy a mai világban mindent a dohányzás okoz, a fő bűnbak pedig a cigaretta. Aztán meg csodálkozunk, hogy a dohányosok miért olyan "maguknak valók", na mindegy. Égetőbb kérdés(nem szóvicc) hogy miképp lehet az, hogy míg a 5060/70-s években több ember dohányzott, mégse volt ennyi tüdőrákos. Nekem minden esetre ez kicsit gyanús.Továbbá nekem XY ne akarja megmondani, hogy mit csináljak az életemmel. Valamint kitérnék arra is, hogy oké, hogy drága a dohány önmagában is mint olyan, de szerinted utána nem kell adózni, jelzem: igen. Ha bezárnák a dohányboltokat meg lehetne nézni, hogy mekkorát csappan az államkassza. Ja, újdonságot mondtam, bocsi.

2020. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!