Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az e-cigi okozhat kiütéseket?

Az e-cigi okozhat kiütéseket?

Figyelt kérdés
2 hete sincs, hogy a rendes cigiről átálltam az e-re. 2 napja vettem észre, hogy piros kiütések jelentem meg a végtagjaimon és az arcomon. Más egyéb dolgot nem tudok, amit mostanában kezdtem el csinálni, és okozhatná. Tapasztalt már valaki ilyet?

2020. júl. 30. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Mire méreg, nyilván okozhat.
2020. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1: Számomra nem nyilvánvaló, azt hittem, csak a tüdőt károsíthatja, mint a normális cigi.


Most van időpontom a háziorvosnál, de gondolom, frankóra nem fogja tudni megmondani, hogy ettől van-e. Csak azért izgat a dolog okozata, mert szerdán megyek haza látogatóba 1 hónapra, nehogy hordozzak valamit!

2020. júl. 30. 06:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamar kiderül, ha lerakod 1-2 napra, ha attól van múlni fog a kiütés.
2020. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat hogy PG allergiás vagy. Erre kevés az esély, mert a PG-t sok élelmiszerben használják ízhordozónak, úgyhogy ha ez lenne, valószínűleg már tudnád. Próbálj ki 70/30 VG/PG liquideket, hátha úgy eltűnik.
2020. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Szeretjük, amikor behülyítik a népet, és eladják a naiv embereknek az e-cigit, olyan maszlag reklámszövegekkel, mint a segít leszokni a dohányzásról és kevésbé káros, mint a cigaretta. Azt az apró részletet azonban valahogy elfelejtették közölni, hogy még az orvosok és kutatók sem jöttek rá, hogy a benne lévő mérgező anyag vagy a túlzott használata mihez vezethet. Úgy tűnik, valamelyik halálhoz.
2020. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Persze ez lehet attól, kiválthat allergiás reakciót.

Valóban igaza van egyébként #5-nek abban, hogy nincs egyértelmű bizonyíték sem arra, hogy jobb és sem arra, hogy rosszabb, mint a sima cigi. A bökkenő csak az, hogy a sima cigiről tudjuk mit tehet az emberrel, az e-cigiről meg nincs ilyen infó még. Természetesen, ha lesz akkor majd azzal is foglalkozik az ember, én inkább abban látom az e-cigi káros hatását, hogy sokkal többet használod.

2020. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!