Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azert nem kívánom a cigit...

Azert nem kívánom a cigit mert eldöntöttem, hogy leszokok?

Figyelt kérdés

A párom is nemrég szokott le és elkezdett zavarni, hogy én állandóan bűzlök mellette. Egészségügyi szempontból is egyre többet aggasztott, hogy szívom és anyagilag is. Fejben kezdtem érezni, hogy megelégeltem. Vettem még egy utolsó dobozzal, hogy azt még elszívom, de már csak 2-2 szálat szívtam el az elmúlt két nap és az se esett jól, inkább csak maga a megszokott rutin kellett, hogy leülök a teraszon és elszívom. Ma oda is adtam az egyik barátnőmnek az egész dobozzal. Örülök neki nagyon, félre ne értsétek, de meglepődtem, mert azt hittem, hogy nehezebben fog menni.

Tényleg ennyire fejben dőlne el a dolog?

Egyébként többször is volt, hogy megszokásból szívtam csak és már nem is kívántam, de az más érzés volt.


2020. aug. 4. 02:28
 1/3 Hell8head-Zotyesz válasza:

Ez a dolog tényleg csak fejben dől el, attól függ mennyire vagy kitartó! :) De már az is elég motiváló tud lenni számodra, ha a párod leszokott róla!


Nem egyszerű, senkinek sem az! Hiszen napi rutinról van szó! Valamint a nikotinra mindig is fogsz vágyni, de fejben ki tudod iktatni! Sok szerencsét, s legfőbbképp kitartást kívánok!

2020. aug. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb két hét után megszűnik a nikotin éhség csak addig kell kibírni
2020. aug. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt, pedig és sok évig szívtam és már 2 dobozzal is elment egy nap.

Aztán hosszú időn át eldöntöttem hogy lekell szoknom és elég jól sikerült szuggerálnom magam.

Amikor abba hagytam, egyáltalán nem hiányzott.

2020. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!