Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik ilyen ecigi?

Létezik ilyen ecigi?

Figyelt kérdés

Van olyan ecigi ami bírja a kis szívásokat?

Voltam egy ecigi boltba, és kérdeztem hogy van e olyan ecigi amely kezdő és lehet torokra szívni. Azt mondták nincs mert hogy tönkremegy a porlasztójuk hamar ha nem szívnak bele nagyot.


Sportolo vagyok és semmiképpen sem akarok tüdőzni, meg amúgy is inkább csak az ízekért és a hangulata miatt szeretem.


Tudnátok küldeni olyan ecigiket amelyek bírják a slukkolást?


2020. aug. 14. 14:31
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%

Mivan?

Vannak ilyen ecigik, nem kell nagyot beleszívni, pl. ego aio, attól még egy porlasztót sem láttam tökremenni, hogy kicsit szívtak bele, de a gombosnál nem a szívásra porlaszt amúgysem, hanem ameddig nyomod.

2020. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Már bocs, de ha sportoló vagy, akkor minek ecigi? Minek bármilyen cigi?

Ezt vaperként kérdezem.

Ha sportoló vagy, akkor hagyd el a cigit, főleg ha eddig nem is cigiztél soha, ne most kezdd el!

Egyébként igen, létezik. MTL-nek hívjuk őket. A legtöbb pod ilyen, de az, hogy nem tüdőzöd le a baromság, akkor minek cigizel? MTL is azt teszi, hogy szájból tüdőre, meg létezik olyan, hogy egyből tüdőre(DL), olyan, hogy szimplán szájba olyan nincs, mert nincs értelme, senki nem szívja a sima cigit sem úgy, hogy csak szájba, aztán kifújja.

Amit még a boltban mondták baromság, rengeteg ecigim volt, és mindent tudok róluk, nincs olyan, hogy azért megy tönkre a porlasztó, mert kicsit szívsz bele, esetleg olyan van, hogy a DL-t nem tudod rendesen MTL-ként használni (ami szintén baromság, mert akkor minek vennél DL tankot, ha MTL-ezni akarnàk vele?).

2020. aug. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!