Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire normális hogy egy 16...

Mennyire normális hogy egy 16 éves màr füvezett és kb hetente berúg?

Figyelt kérdés
Te 16 évesen ki próbáltad már ezeket? Ha nem akkor mikor eltel először ezekkel? És ha még soha nem próbáltad ki miért nem?

2020. aug. 28. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Igen próbáltam már ennyi idősen mindkettőt
Ennyi idősen csak alkoholt próbáltam ki
Ennyi idősen csak a füvet szivtam
Nem egyiket se próbáltam ennyi idősen
Még soha egyiket se próbáltam de elmultam 16
52 szavazat
 1/5 anonim válasza:
78%
A kíváncsiság hajtja a kamaszokat , és hogy minél jobban kitűnjenek " menőbbek" legyenek. Ha nem egy visszahúzódó gyerekről van szó ki fog próbálni mindent kb. Cigi, alkohol biztos. A füvet már kevesebben merik kipróbálni.. de ha ki is próbálja valamelyiket Persze legyen meg az a szülői szigor hogy tudja hogy ez egyébként nem jó. De a kipróbálás még nem nagy bűn csak kíváncsiság. Inkább az az aggasztó ok ha rá szokik valamelyikére... :/ :/...
2020. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Annyit vitatkoznék az első válaszolóval, hogy a visszahúzódó gyerek is lehet, hogy ugyanúgy kipróbálja, sőt lehet hogy rendszeres fogyasztó.
2020. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy kamasznak az a "dolga", hogy elmérje, feszegesse a határait. Hogy hülyeségeket csináljon és begyűjtse az érte járó pofonokat. 16 évesen én is ittam, ha tehettem. (Fű akkoriban még nem volt elérhető hazánkban.) Nem azt mondom, hogy ez normális, de nem is olyan eget verő vétek. A csemetéim is megtették, mikor elérték ezt a kort. Attól még rendes emberek lettek.
2020. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Random Jóska ***** válasza:
36%
Tesommal mindig fuvezunk nincshol lankni es mindenap berúgjuk a kukát. Normális
2020. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem normális de nem kell pánikba esni. Én 18 évesen toltam nagyon durván a lárom már 16 évesen. Ő menő lakberendező lett és én is elvégeztem több egyetemet. Már egyikünk sem iszik és semmit nem szívnánk a tüdőnkbe friss levegőn kívül. A többség kinövi ;)
2020. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!