Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nők körében mennyi népszerűek...

Nők körében mennyi népszerűek a "retróbb" cigik? Vagy a szivarka?

Figyelt kérdés

Sok nő ma már divatból cigizik.Van, aki szofit, Symphoniát szív még? Vagy valamelyik szivarkát (nem ízesített, hanem ütős)? Vagy ma már ciki az ilyen?

Egy ismerősöm szerint sok lány, nő, cikinek tartja ezeket, és ezért inkább a vékony, divatos cigiket részesítik előnyben. Véleményeket várok azoktól a nőktől, akik a fent említetteket szívják.Megszokás? Vagy az ára miatt? Vagy "csakazértis"? :)



2020. szept. 21. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A szivarka a legolcsóbb, legbüdösebb, legrosszabb választás. Mint az alkoholnál a kannás bor. Még férfiaknál is szégyen szivarkát szívni. Akkor már inkább töltöttet. De inkább semmit.
2020. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Régebben én is sima szofit szívtam, aztán most már csak a világoskéket. Nem gondolom cikinek.
2020. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire igényes nő nem dohányzik.
2020. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De, 2-es, ciki 😆
2020. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kizárólag barna Szofit és piros Symphoniát szoktam venni.


17/L

2022. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, kitől?
2022. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dohányboltból.
2022. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!