Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet kapni még valamilyen...

Lehet kapni még valamilyen ízesített cigarettát itt az országban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a pattintósat már nem, de másmilyet?
2020. szept. 28. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert betiltották az egész EU-ban.
2020. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És szivarkából van valami “vállalható” aminek nincs okádék íze? Nem gond ha drágább
2020. szept. 28. 13:02
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom fiatal vagy, hiszen még a rendes dohány íz megszeretéséig nem jutottál el. Mi lenne, ha nem dohányoznál, és megkímélnéd magad az ezzel járó betegségektől?

Nem véletlen tiltották be ezeket, többek között a TE érdekedben.

2020. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni ha jó helyen vagy. Tény hogy az EU-ban betiltották, de pl. Ukrajna mellettünk van és még nem EU tagállam amennyire én tudom.
2020. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van szivarkabol izesitett. Nemmolyan rossz de kozel sem olyan mint 1 rendes cigi
2020. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! Köszönöm a kioktatásr, de így 23 éves fejjel el tudom dönteni mi a jó nekem :) (egyébként hol említettem hogy magamnak kellene?)


Többi válaszolónak köszönöm a választ

2020. szept. 29. 07:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja elnézést. Mondd meg a barátodnak, akinek vennéd a cigit, hogy még most szokjon le, és később nagyon hálás lesz érte.

És nem, a jelek szerint nem tudod te sem, hogy mi a jó neked (vagyis annak, akinek keresed).

2020. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az illető akinek vinném elektromos cigarettázik, ami a liquid miatt állítólag károsabb mint a sima cigaretta. De a többiek válasza alapján ez így is marad.


Jól látom hogy csak kötekedni próbálsz?

2020. szept. 29. 09:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Nevezheted kötekedésnek is. De valójában nem ez a célom. Nekem nem fér a fejembe, hogy emberek önként mérgezik magukat ezzel úgy, hogy elvileg tudják is, hogy ez olyan szinten káros, hogy halálos betegségekhez vezethet. A liquid is káros, azt jól látod, de nem károsabb, mint a sima cigaretta. Azért lehet károsabb, mert míg a sima cigi elfogy, mert elszívod, a liquides változatot egész nap tudja pöfékelni az ember úgy, hogy szinte fel sem fogja, így abból több jut a szervezetbe. De egységnyi fogyasztás esetén a cigaretta rosszabb. Lehet, hogy túl sok ezzel foglalkozó előadáson kellett már részt vennem, azért üt meg ennyire minden egyes alkalommal, ha valakit cigizni látok. De persze semmi közöm hozzá, ki mit csinál.
2020. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!