Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi, szivar vagy pipa?

Cigi, szivar vagy pipa?

Figyelt kérdés
Melyik a legártalmasabb?

2010. aug. 7. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Mindegyik! Ilyen hülyeségekre ne akarj rászokni.
2010. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik - más miatt


de nekem még a pipa a legelfogadhatóbb

2010. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sose cigiztem és nem is akarok. Én nagyon sóher vok és ennyi pénzt ilyen baromságért nem adok ki! Csak tudni szeretném melyiktől óvakodjak a legjobban :)
2010. aug. 7. 18:55
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán a cigaretta. Nem azért, mert több benne a káros anyag, hanem a mennyisége miatt. Amíg cigarettából egy átlag dohányos elszív egy csomaggal naponta, addig pipázni nem lehet 5 percben, a buszra várva, idő kell neki, és a maga szertartása. Naponta két-három tömés, amikor meg lehet hozzá teremteni a körülményeket.
2010. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kisslac válasza:
30%
A szivar teljesen ártalmatlan. Én imdáok szivarozni, egy jó ital mellett, de csak, ha van időm. SOK időm. Szivarozni olyanok is szoktak, akik alapjában nem cigiznek, mert a szivarfüstöt NEM KELL letüdőzni. Az a lényege hogy a finom füstöt a nyelved alá tereld és élvezd ki minden zamatát a dohánynak.
2010. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a szivar se ártalmatlan. Attól száj rákot kaphatsz.

Cigitől száj és tüdőrákot, pipától is szájrákot. De a pipa az valóban nem olyan káros szerintem.

2010. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Pipától nem kaphatsz szájrákot.
2010. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Bányai Károly ***** válasza:
86%
Hogy a viharba ne kaphatnál? Meg ajakrákot is. Én pipázom, és alaposan utánanéztem, mert fosok tőle.
2011. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
hogy kaphatnál már szájrákot? gondolkozz már..
2011. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
cigaretta a dohánytermékek közé tartozó élvezeti cikk, fogyasztása elterjedt szokás világszerte, megítélése változó. A cigaretta (franciául 'kis szivar', 'szivarka') vékony papírhengerrel burkolt, kis tekercsnyi finom szálakra vágott dohány, melyet dohányzás céljára használnak. Legtöbbször szűrőt (filtert) is tartalmaz, mely a belélegzett cigarettafüst káros anyagait hivatott kiszűrni.[1] Használata során a cigaretta egyik végét meggyújtják, a másikon keresztül beszívják, majd a levegőbe fújják a 800–1200 °C hőmérsékletű, parázsló dohány füstjét. Kultúrája igen népszerű, annak ellenére, hogy bizonyítottan ÁRTALMAS AZ EGÉSZSÉGRE. Elsődleges pszichoaktív kémiai alkotója a nikotin, amely FÜGGŐSÉGET OKOZ.
2011. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!