Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok! Szerintetek mennyir...

Fiatalok! Szerintetek mennyire veszélyes és káros cigizni?

Figyelt kérdés
Dohányzó fiatalok válaszát várom!

2020. okt. 25. 14:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Hány évesen kezdtetek cigizni?

Napi hány szálat szívtok el?

Hány éve szívjátok?

2020. okt. 25. 14:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok, 15 éves korom óta szívok. Köhögni szoktam, bár ritkán, a levegőt jóval nehezebben veszem, mint azelőtt, a bőröm is sokat változott azóta. Veszélyes dolog, de hosszabb távon öl csak.
2020. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 20-30 szálat szívok egy nap.
2020. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, 15 évesen kezdtem, de csak alkalmanként. Az utóbbi 2 évben gyakrabban szívok de így is ki szokott maradni akár több nap/hét is. Igazán sosem függtem tőle (nem tudom hogy), átlagosan 1-2 szál naponta.

Káros is meg veszélyes is tud lenni hosszú távon.

2020. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Kb 13-16 szalat szivok el egy nap. Nem latom karos hatasat jelenleg, neha kohogok, a borom ugyanolyan mint regen, hogy lesz-e kesobb bajom, majd kiderul, de amugy tervezek leszokni, nem akarok orokke cigizni, csak nem most ebben a pillanatban, mert amugy szeretek cigizni :) De pl ha terhes leszek, elotte / utana mar nem akarok.
2020. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
20-6 vagyok 1 éve kezdtem 3-6 naponta 1
2020. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok. 13 éves korom óta dohányzom, jelenleg napi 30 szál körül. Tudom, hogy káros, szoktam köhögni, és a levegőt is nehezen szedem, bár erre a némi túlsúly is rátesz. A lépcsőzéstől fulladok. A bőrömön nem látszik annyira.

Tervezem egyszer leszokni, de az még nem mostanában lesz.

22/L

2020. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen kezdtem el cigizgetni, de azóta sem szoktam rá, jelenleg már csak buliban cigizek.

Kb heti egyszer járok buliba, olyankor fél vagy egy teljes doboz megy el.

16 éves korom körül cigiztem a legtöbbet, akkor napi kettő-három szálat szívtam el, plusz bulikban.

Érdekes módon józanon már egyáltalán nem kívánom, csak ha buliban egy keveset is iszom, egyből rámjön a cigizhetnék.

19/L

2020. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Na a lényeget meg kihagytam :D

Érzem, hogy sportolás közben nehezebben veszem a levegőt, más hatása egyelőre nincs. Viszont egyre jobban utálom a cigit, meg félek is a jövőbeli hatásaitól, ezért szeretnék teljesen leszokni róla.

2020. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!