Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eddig mindig Dunhill-eket...

Eddig mindig Dunhill-eket szívtam, most kipróbálnék valami újat. Mit ajánlotok? Sárga Camel-el szemezek a legjobban.

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat, hogy szokjak le.
2020. nov. 5. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Szokj le. Drága módszer arra, hogy rákot kapj és az átlag előtt 22 évvel meghalj. Ha leteszed, büszke leszel magadra az akaraterőd miatt, megnő a tüdőkapacitásod, az erőd, elmúlnak a fejfájások és nem leszel büdös.
2020. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hegyi levegő. :) nem viccből írtam. Ingyen van és nem leszel beteg tőle.
2020. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyira értelmesek vagytok. Napi 12 órát dolgozok, szombatonként 8at. (2 munkám van.) Pont nincs időm felmenni hegyekre, vagy egyéb hobbikra sem. Feltettem egy egyszerű kérdést, direkt leírtam, hogy nem kell a szaros "szokj le" szöveg. A magyar ember a stresszbe hal bele, nem a cigibe. 90en éves láncdohányosok tömkelegét ismerem. Szóval...melyik bagarettát ajánjátok?
2020. nov. 5. 10:14
 4/11 A kérdező kommentje:
ajánljátok*
2020. nov. 5. 10:16
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Én meg tömkelegével ismerem a dohanyzás miatt megnyomorodott tüdőrákosokat copdeseket és érszűkületeseket. 40-60 évesek. Én is sokat dolgozom. Ez nem ok a dohányzásra. Pótcselkvésként teázni szoktam. Próbáld ki. Csak pár száz forint egy doboz finom te. És sokáig elég. ;)
2020. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igyad csak a teádat:D Képzeld, azt szoktam vinni magammal legtöbbször, na beválik? Nem.

Egész családfám, ismerősi köröm láncdohányos. A halottak abba haltak bele? Nem.

Szóval Sárga Camel? Vagy egyéb ajánlat?

2020. nov. 5. 10:27
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Helyesen idd lenne nem igyad.

A halottak azok már nem halnak meg semmiben. Ez egy teljesen értelmelten mondat volt. Sajnos sokan halnak meg a dohányzás következményei miatt. És lehetne mondani, hogy az ő dolguk. Csak az a baj, hogy a dohányos mindenki levegőjét szennyezi. Ezért nagyon nem mindegy. Egyébként mire kellene, hogy hasson a cigi? Nem értem? Hogy egyre rosszabbul kapj levegőt? Arra hatni fog, türelem. Ha minden ismerősöd meg rokonod birka akkor neked is bégetned kell, nehogy már kilógj a sorból. A legszomorúbb hogy még fizetsz is azért, hogy bajod legyen meg büdös legyél. Érthetetlen. :)

2020. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remélem, kitűnő tanuló voltál, és arra vered magad még mindig:D Akkor lesz Camel. (Mellesleg örökletes betegségem van...igen ebbe halt bele minden rokon..."napra" pontos dátumot kaptam, ha ennyire érdekel. Nem fosztom meg magam semmitől:D)
2020. nov. 5. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a dunhill után nem fog bejönni a camel.de ki tudja.mondjuk nekem nem jött be.de nagy meglepetésre a világoskék Szofi igen.de ez egyénfüggő
2020. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én ajánlanék egy tutit, de csak ha megígéred, hogy ezentúl tüskével indítod a napod, valamint napi 2 kőbányait kötelező meginnod. Viszont keress magadnak vasárnapra is munkát, mert nem egy olcsó dohányról van szó, viszont egy vasárnapi túlórát szerintem neked mindenképpen megérne.
2020. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!