Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki szeretne leszokni a dohányz...

Ki szeretne leszokni a dohányzásról és mi a terv ?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék leszokni a dohányzásról , már lelkiismeretfurdalasom van miatta , illetve szégyellem magam mások előtt mikor cigizem .

Úgy gondolom ez kezdetnek jó lehet tehát hogy beismerem hogy ez így nem jó ,és szándékomban áll változtatni .

Az elvonási tünetektől tartok , volt már próbálkozás a tapasz rágó stb mit sem ér számomra , kiváncsi vagyok ezt mások hogy oldották meg illetve mennyire voltak feszültek és mennyi ideig ?



2020. nov. 15. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Valójában feszült vagyok most is, meg akkor is feszült voltam amikor cigiztem, csak akkor még jobban, mert ha nem szívtam még idegesebb lettem. Szeptember körül hagytam abba, aztán volt hogy elszívtam 1-1 szálat, legutóbb hétvégén kb. 8 IQOS-t az egyik haveromtól miközben ittunk, akkor jól esett, de másnap nagyon fájt a fejem amiatt is. Vissza nem szoktam. Az abbahagyás után 2-3 hétig feszültebb voltam, aztán lassan elmúlt, most is szívnék de ha visszaszoknék, csak szarabb lenne mert megint sokkal jobban ingadozna a hangulatom.
2020. nov. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj valamit.
2020. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvonási tünetek márpedig vannak, ezt nem lehet megúszni. Abbahagyni csak egyféleképpen lehet: másnaptól többet nem gyújtasz rá, ha a fene fenét is eszik!
2020. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az elvonási tüneteken kudzu gyökérrel lehet segíteni.
2020. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én. Az a terv, hogy nem gyújtok rá. Ha sikerül teljesíteni meg is vagyok :D
2020. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, már párszor próbáltam de mindig visszatértem. Annyira hiányzik maga a szokás, hogy nagyon nehéz. Amúgy szerintem is csak egyik napról a másikra lehet. Legjobbak azokat irigyelem, akik néha cigiznek, ha olyan a társaság, azt magától egy hónapig rá se gyújt.
2020. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eakos1 ***** válasza:
A TITOK az, hogy a tudatalattit kell megváltoztatni! Itt bukik el a legtöbb próbálkozó. Ez csak lassan, programozással lehetséges. Minden egyes alkalommal amikor rágyújtasz mond el a következőt: "Én nem dohányzom és nem szeretem a cigarettát." Ennek a szövegnek kell beépülnie a tudatalattidba. Ennek kb. három hónap múlva lesz hatása - persze erősen egyén függő.
2020. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!