Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sűrgős segítséget vagy választ...

Kttimi kérdése:

Sűrgős segítséget vagy választ szeretnék kapni! szerintetek mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Ma amikor tanultam mert online oktatás van nálam. Mamàm sütott halat azt odaégette füst lett aházba és nem nyitotta ki az ablakot plusz cigarettázott azért vagyok mamànál mert mind 2 szülőm külföldön vandolgozni. Azt érezem hogy szúr a bal mellem alatt és elkezdett fájni a hátam is...szerintetek mi lehet velem? Nem hinném hogy tudőgyulladàsom van mert nem vagyok lázas,gyenge,és nem.köhögök. mi lehet ezeknek a tüneteknek az oka? Előre is köszönöm a válaszokat lány vagyok

2020. nov. 16. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Semmi, szellőztess ki.
2020. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Covid, de akkor figyelni kell, mi jon meg. Vagy beszorult a levego, meghuzodott egy izom. Egy egyszeri budosites, fust nincs semmilyen osszefuggesben ezzel.
2020. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!