Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A rollos smoking papír mennyib...

A rollos smoking papír mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Kicsit megszorultam és így tudnék rövidebb ciiket csinálni. Emiatt jobban kijönnék dohányból és papírból.

2020. nov. 18. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát sima dohányhoz az 50 forintos columbus/primus a jó. Ha rövid akk rá is lehet egymásra tekerni.

A roll-os papírok azért 3-400 körül vannak. De azokba nem dohányt szoktak tekerni :)

2020. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 igen hallottam erről. :D Csak tekintve a helyzetemet nem sok pénzem/esélyem lenne olyasmira.
2020. nov. 18. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért kérdem kedves kérdező hogy h sima dohányt tekersz - akkor miért nem jó a sima hüvely - vagy pl a kicsi fehér prímus?
2020. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg másra kell és nincs kess - akk tök egyszerű gyorsan hajtogatni egy pipát pl alu fóliából :D
2020. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert így meg tudnám szabni a cigim hosszát (rövidebbe kevesebb dohányt rakok), és így jobban spórolnék. Tudom, eléggé kifogás szaga van.
2020. nov. 18. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
A kis papírral is lehet vékonyat csavarni, és össze ütögetni, aztán letépni - és onnan megint rátekerni egy új kis papírt (újra tenni bele dohányt is). Tehát keményre tömni, és eltépni. Aztán mintha az eltépésnél lenne a szűrő - betenni egy újabb papírba - és rátekerni. Nem tudom mennyire érthető, de ennél olcsóbb nincs :)
2020. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont 2 papírt össze is lehet ragasztani. Ha feláldozol még 1 papírt és levágod a ragasztó csíkot - aztán azzal össze ragasztod kis átfedésben. Persze ez idő igényes kicsit, de lesz egy hosszabb papír..
2020. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi szomor már ez
2020. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!