Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 5-6 szál cigitől lehet...

Napi 5-6 szál cigitől lehet rákot kapni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 05:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Cigi nelkul is lehetsz rakos. Szivjad csak nyugodtan, ha menni kell akkor menni kell.
2020. nov. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Anélkül is lehet, de a dohányzás növeli az esélyét.
2020. nov. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes "letüdőzni". Én például 2013. június 21. körül határoztam el, hogy NEM VÁSÁROLOK TÖBBET DOHÁNYÁRUT, mert nagyon-nagyon drága. 1997. február 15.-én délelőtt kezdtem el, 23 évesen.


Talán azon szerencsések közé tartozom, akik NEM TUDTAK IGAZÁN RÁSZOKNI... olyan vacak, fanyar íze volt utólag még annak is, amelyet nem "tüdőztem" le, hogy nem igazán kívántam átlag napi 2-3 szálnál többet.


Ui: elhatározásom 39 éves korom óta NAGYON VÉGLEGESNEK látszik. (Többször gondoltam rá, hogy "na mégis" - és az árára gondolva inkább elutasítottam.)


Üdv:

46/N

2020. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Féltől is...
2020. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!