Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Minden áron rá akarok gyújtani...

Minden áron rá akarok gyújtani érzés terhesen?

Figyelt kérdés

Hölgyek, aki valaha dohányoztak, de lerakták.

Nektek is visszajött terhesség alatt hogy rá akartok gyújtani?


12.hétben vagyok, és már szerintem a nyolcadik hét óta minden nap az az érzés folytogat hogy kell egy szál cigi.


4 éve gyújtottam rá utoljára, igazán nem is értem mi ez a hirtelen cigi utáni vágy, főleg hogy akkor sem dohányoztam tovább egy évnél. (Tinikori remek ötleteim egyike.. )


Mielött bárki kiosztana, nyílván nem ment el az eszem, nem fogok rágyújtani, csak érdekelne hogy ez más nőknél is előfordult-e.



2020. dec. 1. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Tereld el a figyelmedet.


Például a kisbabádra, aki most a méhedben fejlődik,

akinek az egészségvédelme most a Te kizárólagos feladatod.


Olyan nehéz?

Aztán, mikor megszületett, akkor a környezetében is pöfékelni fogsz, mint a gyárkémény?


Már most nme ő az elsődleges a gondolataidban, hanem az a büdös

cigaretta, amivel kintről és bentről is mérgeznéd a szervezetét?

2020. dec. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Keeves válszoló :) leírtam hogy nem fogok rá gyújtani

Se terhesen, se utána. Borzasztó pénzpocsékolásnak tartom a cigit, és káros is.


De bennem van az érzés, gondoltam megkérdezem mással is előfordult-e. Talán csak jól esne tudni, hogy nem vagyok edyedül, és más is átment ezen, 'nem velem van a hiba'.


De ha felhúztad magad a kérdésemen, akkor ajánlom hogy vegyél részt egy szövegértés fejlesztő kurzuson, mert külön kiemeltem, hogy nincs szándékomban rágyújtani.


De azt is hozzá tenném, hogy semmi jogunk elítélni azokat a nőket sem akik nem tudják lerakni a cigi terhesség alatt. Borzasztó nehéz nemet mondani magamnak minden egyes nap, és elképzelni se tudom.milyen nehéz lehet ezt egy olan nőnek megtenni aki elötte is rendszeresen dohányzott. Elég hiba van mindenkiben, nem kell rögtön a másikra ujjal mutogatni.

2020. dec. 1. 01:43
 3/10 A kérdező kommentje:

De azt is hozzá tenném, hogy annyira nem a baba az első a gondolataimban néha, hogy azt is elfelejtem terhes vagyok. :D mármint őszintén, a fáradékonyság kivételével tüneteim nem igazán vannak, a pocakom még lapos mint a deszka, épp hogy csak úgy néz ki mint ha egy jó nagy hamburgert megettem volna, nem a kisbaba körül jár minden gondolatom. :D

De ez teljesen normális. 12.hét.

2020. dec. 1. 01:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem pont akkor nem.
2020. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Hihetetlen hogy mennyire "tökéletes" emberek vannak gondolom az első gondolom az első hozzászoló nem dohányzó személy és rendkívűl hibátlan ember 😊


Kedves kérdező megnyugtatlan nem vagy vele egyedül 40 hetet töltöttem ma en rendeszeresen dohányoztam terhességem előtt és miota megtudtam hogy terhes vagyok azóta egyszer sem gyújtottam rá és igen nagyon kívánom én is mai napig de nem teszem 😊

2020. dec. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora gyökerek vannak...


Nyugi, en a babatervezes előtt egy évvel raktam le. Azóta se gyujtottam rá, de amikor terhes lettem rám is rám-ram járt a cigizhetnek. En úgy oldottam meg, hogy amikor eszembe jutott ittam valamit mert egyébként nem sok folyadékot viszek be es kaptam előtte érte.

2020. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Később szerintem ha rá gondolsz is hányingered lesz, most pont ebbe a fázisba vagy, hogy el kezdtél megkívánni a dolgokat. És igen a cigit is kívánhatod, nincs megszabva, hogy ez csak ételre meg italra vonatkozhat. Nyilván ha most tetted volna le, akkor még friss a dolog azért sóvárognál utána, dehát 4 év nem kevés idő.

Szóval nyugodj meg el fog múlni.

A húgomnak még egy hónap van hátra, az elején ő is szenvedett ettől. Előtte sem dohányzott sokat, de a terhesség elején annál inkább akart volna. Az első trimeszter után kifejezetten undort érzett tőle ha meglátta a párjánál a cigit.

2020. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt hallgasd egész nap,
2020. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs elküldtem..


Szóval ezt hallgasd amikor csak tudod. Mehet éjjel is.


Nappal jobb fülhallgatóval, takarítás,főzés közben.


[link]

2020. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reménykeltő válaszokat ☺️
2020. dec. 1. 18:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!