Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Benson cigarettahüvelyhez a...

A Benson cigarettahüvelyhez a saját márkás töltő a célszerűbb?

Figyelt kérdés
A Benson and hedges cigarettahüvely nem átlagos, mivel a hagyományos cigarettahüvely 69 mm a Benson pedig 60 mm. Ebből adódhat az, hogy a saját töltőjét célszerűbb használni? Vagy ez marhaság? Csak én gondolom így?

2020. dec. 6. 05:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Benson toltom is van, hat valami rettentesen szar szerintem. A masik sima, noname 300 forintos toltom ezerszer jobb nala. Szerintem tokmindegy milyen toltot hasznalsz amugy.
2020. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, csak a hagyományos töltő beszakítja a papírt, ezért gondoltam, hogy a Benson töltőt azt direkt a saját hüvelyéhez találták ki, de lehet ez marhaság...
2020. dec. 6. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor vagy a papir rossz minosegu, vagy tul sok dohanyt teszel bele. Nekem sosem szakadt meg el papir, hanem inkabb csak erzem, hogy nem tudom megtolteni, szorul a tolto, ha tul sok dohany van benne.
2020. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én kifejezetten a Benson papírról beszélek. Mert az más. És a hagyományos töltő beszakítja. Ezért gondolom azt, ha már a Bensonnak van saját márkás töltője, az a papírhoz van. De lehet rosszul gondolom.
2020. dec. 6. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor probald ki. En ertem, hogy mirol beszelsz, de szerintem rossz minosegu az a huvely.
2020. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, pont, hogy nem az. Mivel eddig más hüvelybe töltöttem. Most tértem át Benson White ra. A dohány is az. Csak a hagyományos töltővel komplikált tölteni. Meg lehet, nem azt mondom, hogy nem. Csak azért nem vennék külön Benson töltőt, ha nincs értelme. De amúgy a White párosítás nagyon jó. Edfig Pall Mall Whitot szívtam, Pall Mall white hüvelyben. Csak mióta kipróbáltam a Bensont megtetszett. :-)
2020. dec. 6. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
1100 forint, szoval nem egy nagy penz erte. Ha nem jon be, el is adhatod akar.
2020. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oksi, akkor lehet kipróbálom. :-) de már régóta, White mániás vagyok 😀 eddig ez az erősségű dohány a favorit, cigiben is azt veszem. És észre vettem, ha White ot töltök, akkor kajak olyan ízre is, mint a dobozos verzió.
2020. dec. 6. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább lemondtam a Benson hüvelyről, normális töltővel nem működik, folyton szakad a vége a rövidsége miatt, tök mindegy, mennyi dohánnyal próbálkoztam. Visszatértem Phillip Morris- hoz :)


Szerintem vegyél egy Benson töltőt, ha ragaszkodsz ehhez a hüvelyhez.

2020. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!