Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan csináljak ,,kamu”...

Hogyan csináljak ,,kamu” füstöt a számba?

Figyelt kérdés
Tudom ez elsőre nagyon hülyén hangzik,de cigi nélkül szeretnék egy videóhoz (tudom nem a világ egy videó és tudom,hogy semmit nem ér de ezt most hagyjuk) füstöt csinálni ,,kifújni” a számon. Van valami ötletetetek?

2020. dec. 17. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
füstölő...
2020. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Száraz jég(?)

De amúgy egy slukkba nem halsz bele ha ennyire fontos a videó

2020. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. tudom szeretném is kipróbálni de nem tudok szerezni 18+os barátaim pedig messze vannak es korona miatt nem johetnek :c
2020. dec. 17. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A száraz jeget jegeld,ne használd ha csak nem akarod hibernálni magad.Jó,jó,most mindenki felháborodik és fujjozik.Nem kellene!A száraz jég veszélyes.A közhiedelemmel ellentétbe súlyos égési sebeket is okozhatsz magadnak!Megéri egy videóért?Na ne má!Fűstöt akarsz fújni?Semmi gond ,egy két kifújás erelyéig a rendes cigi is jó és még a rá szokástól sem kell tartanod.Egyszerűen csak imitálod az egészet és ennyi.Sok sikert a videóhoz ha már rákaptál.
2020. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

5 C fok alatt látszik a lehelet (ha kinti a videó, épp megfelelő az idő hozzá).

Amúgy meg e-cigi? (Van nikotin mentes is.)

2020. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!