Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mondanátok olyan cigiket,...

Mondanátok olyan cigiket, amiknek alig érezni a szagát a ruhán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 18:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy mit szívsz,aki nem dohányzik,az megérzi.

habár attól is függ mennyit szívsz.

2010. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit, milyen tempóban, hogyan és hol szívod.


Javaslat: Szabad területen, minél lassabban, és napi 1-2 szálal. Utána sétálj egy kicsit és kiszellőzik a ruhád, illetve egyél rágót.

Na meg a dezodort is feltalálták már.

2010. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Dunhill
2010. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

vékony zöld bond

zöld glamour

szürke/fehér (ki hogy mondja) pall mall


amúgy ha szabad levegőn szívod el és egy kicsit sétálsz utána akkor nem érződik + rágó :)


nekem sose vették észre otthon hogy cigiztem és úgy tudják hogy sose próbáltam ki pedig 3 évig cigiztem


22/L

2010. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A mentolosokat nem igazán szeretem.

A szürkékkel én is próbálkoztam, és jelenleg is szürke west-et szívok, de azt is észrevette. Jól le is hordott :)

2010. aug. 12. 23:40
 16/20 anonim válasza:
lehordott mert megérdemelted, nagyon együtt tudok érezni a barátnőddel. Büdösek vagytok cigisek! Ennyit tegyél már meg érte, szerinted élvezetes egy hamutartóval smárolni???
2010. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Öreg! Én cigi fajtákat kérdeztem, nem pedig azt hogy ki a legnagyobb okos ezen az oldalon...
2010. aug. 14. 12:33
 18/20 anonim válasza:
mielőtt kiröhögted volna azt aki az elektromos cigit javasolta nézz utána a dolgoknak... igenis létezik elektromos cigi
2010. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel: Kék dunhill én ezt szívok bulikba és a haverjaim is, nem is szokott cigi szagú lenni a ruhám ha szabad téren tolom, szádba meg rágó, kb ennyi, meg parfüm
2010. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
NINCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!