Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mièrt fàj a mellkason?

Mièrt fàj a mellkason?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Alkalmanként dohányzom már régóta de keveset. Sose köhögtem semmit sem éreztem. Kb 7-8 éve fáj a mellhasam a szegcsontnàl és leginkàbb akkor ha dohànyoztam olyan mintha ott valami begyulladna. Ilyenkor abbahagyom és csökken a fàjdalom. Lehet hogy a dohànyzàs kihat a mozgàsszervekre, bordaizületelre? Előre is köszönöm. Leszokás folyamatban , megrendeltem a smoke out sprayt. Nektek hasznàlt?

2020. dec. 20. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A dohányzás sajnos nem arról híres hogy sok pozitív hatása van. Én úgy gondolom hogy leginkább a légutakat bántja ( a szegycsont és a hörgők nincsenek távol egymástól) de egyébként nagy mennyiségű ásványi anyagokat is kivon a szervezetből a dohányzás tehát ilyen módon a mozgásszervekre izmokra ízületekre egyaránt hatással van. Orrsprayk tapaszok varázsgyűrűk nem használnak, csak az elme ereje. Új nap új lehetőségek, kelj fel úgy reggel hogy "mától nem dohányzom mert káros az egészségemnek és nem szeretném rövidíteni egyébként is nem túl hosszú életem". 100 év is pikk pakk elillan sajnos
2020. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!