Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legerősebb ma kapható...

Melyik a legerősebb ma kapható cigaretta?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az érdekelne,hogy a ma legaálisan dohányboltban mi a legerősebb cigi,ami kapható,amiben legjobban üt a nikotin,és lehetőleg nincs szörnyű íze?


Régebben olvasgattam pár hasonló kérdést,sokan ajánlották a piros marlboro-t,de sehol nem találtam arra vonatkozó infót,hogy magyarországon kapható-e még,illetve a NAV árlistában sem találtam meg. Több helyen olvastam még a fekete dunhill-t,de én ezt nem éreztem annyira erősnek. A fekete benson and hedges erős volt,de az íze sajnos borzasztó volt.



2020. dec. 24. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezen az oldalon megnevezett cigik közül csak 1-et árulnak magyarországon :/


Interneten már én is keresgéltem,de nem igazán találni normális infót. Pl. Papíron a fekete dunhill,ugyan olyan erős,mint a benson and hedges,de gyakorlatban a második sokkal erősebbnek tűnik.

2020. dec. 24. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!