Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » JUUL.hu instagram oldal...

JUUL.hu instagram oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Rendelnék tőlük, de nem tudom, hogy megbízható-e, vagy átbaszás.

Illetve néznek bármilyen korhatárt (pl csak 18 éven felülieknek adnak el/írnak vissza)?


Itt az oldal linkje: [link]



#insta #JUUL #juul . hu
2021. jan. 2. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyanban nem bíznék ami nem kipróbált, és nincs hivatalos honlapja impresszummal.

Ezek sem biztosítékok semmire, de az esélyek jobbak.

2021. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát hallottam róla, hogy milyen jó, és hogy megbízható, főként azért rendelnék onnan mert jóval olcsóbb, mint alapjáraton.
2021. jan. 2. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ismerősöd rendelt és jót mond, akkor rendben is lehet akár. Csak sok lehúzós oldal is van, azért kell az embernek ébernek lenni.


Én decemberben még ebayen is megégettem magam. Persze nem húztak le, csak privát adott el új telefont, 24 hó gyártói garival.

Kb 20 euróval olcsóbb volt mint a boltban, amikor megérkezett, persze semmilyen blokk nem volt, így érvénytelen a 24 hó gari. Az ebay nem volt valami effektív a segítségben, annak ellenére h paypalos fizetés volt. Így rajtam maradt a telefon. Persze fóliás, meg új és jó, de kicsit akkor is átbaxva érzem magam.

2021. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem egy telefon áráról van szó, összesen 13k lenne, vagy külföldről rendelnem, akkor sokkal több idő szállítás, plusz még rá is kell fizetni.
2021. jan. 2. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem tőlük.Foxposttal és után véttel küldték (de amúgy te döntöd el hogy szeretnéd).Kedvesek,megbízhatóak minden oké volt;)
2021. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!