Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tölthetetlen dohány?tobbi lent

Tölthetetlen dohány?tobbi lent

Figyelt kérdés
Vettem egy 50g-os kék multi dohányt, de ahogy kibontottam a szokásosnál szárazabb volt, kipróbáltam, alig lehetett megtölteni. 2-3 órára raktam bele egy almát, de utána meg túl nedves volt a dohány, egyszerűen összetapadt a töltőben és nem lehet tölteni. Ezután kiszárítottam, de még mindíg összetapadt a töltőben és nem lehet megtölteni. Régebben már vettem ilyen dohányt, igaz más kiszerelésben azzal nem volt probléma illetve kipróbáltam másik töltőt is. Valamit lehet tenni, vagy dobjam ki?

2021. jan. 18. 00:10
 1/1 Tamajna válasza:
Mi is kapunk időnként olyan dohányt, ami vagy nedves - tapadós, vagy olyan száraz, hogy semmiképpen nem lehet tölteni. Ekkor mi cigaretta sodróval készítjük a cigit, abba bármilyen állapotú dohány tökéletes...
2021. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!