Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Veletek is volt már olyan,hogy...

Veletek is volt már olyan,hogy dohányzás közben,mintha hirtelen rátok törne egy szédülés?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt így jártam,majdnem elszívtam amikor furán éreztem magam,éreztem mintha égne az arcom aztán meg hogy hú mindjárt elszédülök.Nagyon megíjedtem a szivem majd kiugrott.De ahogy jött úgy ment is.Minden esetre azóta nem gyújtottam rá,de azért idegesít,hogy mi okozhatta.Hirtelen megemelkedett volna a vérnyomásom?Ha vissza gondolok nyáron egyszer már volt ilyen.Akkor is pár perc múlva jól lettem.Nektek volt már ilyen akik dohányoznak?Köszi,de kioktatást nem kérek hogy minek cigizek.Sokat amúgy sem szívok.

2021. jan. 23. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Kezdő cigis vagy. Nem kap elég oxigént az agyad és beszédülsz. Ha szépen gyakorolsz továbbra is, akkor nem fogsz ilyet tapasztalni.
2021. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Szerencsére nem mérgezem magam ilyesmikkel. Te se cigizz!
2021. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Sokakkal előfordult már.
2021. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Semmi extra dolog nincs ebben. Amikor még cigiztem és sokáig nem gyújtottam rá mindig ez volt megüti a fejedet a nikotin eljut az agyadik masodpercekene belül.
2021. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő cigis.Csak nem sokat szívok egy nap 4 max 6-ot és vannak olyan napok hogy nem is cigizek.
2021. jan. 23. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezért. Nem nagy mennyiség, nem is mindennap, ezért nem tudsz hozzászokni, és néha kicsit megüt, beszédülsz. Nekem amúgy jó érzées mikor beszédülök tőle. xd
2021. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Szédültem, mint állat. Azóta sem nagyon dohányoztam.
2021. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 saucony ***** válasza:
Nem kötelező cigizni! Ha mégis ezt választod vállald a következményeit
2022. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És ti szeretitek ezt az érzést ? :D

Nekem mostanában nem nagyon jön be.

2022. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!