Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mindennél jobban utálom a...

Mindennél jobban utálom a cigarettát meg azt is aki szívja ki van még ezzel így?

Figyelt kérdés
Én a cigarettát személy szerint egy undorító szokásnak tartom.Büdös mint a dög arról nem is beszélve hogy nagyon káros és oltári drága. Az elektromos cigiről is ugyanez a véleményem nem is értem azt a sok embert aki szívja ezeket a szarokat hogy mit szeretnek benne mi a jó benne nekik? Sokan úgy harcolnak a cigiért mintha az életük múlna rajta. Én ezt sose fogom megérteni mert nem dohányoztam. Ezért magamat sem értem hogy miért is állok szóba olyanokkal akik szívják amikor belül nagyon jól tudom hogy egy függő sose mond le róla.
2021. jan. 25. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jol teszed, de attól még szóba állhatsz velük. :)
2021. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Hát én sem szeretem. Attól még szóba állok azzal aki cigizik, de csak ha nagyon muszáj, és tisztes távolságot tartva, nehogy a füstbűzt bevegye a hajam, vagy hogy egyáltalán hozzám tudjon érni az illető, a sárga, nikotinos büdös kezével.

Szerintem nagyon proli a cigi, meg akin meglátszik hogy dohányos, az meg aztán főleg undorító. Az ilyennel kifizettetném a gyógyítást ha beüt nála a dohányzás okozta tüdőrák. Felőlem létezhetnek, de engem messze kerüljenek el a cigizők.

2021. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Én méterekről vagyok csak képes dohányosokkal beszélgetni. Vagy akkor, ha rágóval, vagy fogmosással elvették a cigi szagát. Munkában ez konkrétan felmondás közeli állapotot jelent nálunk. De mivel mindketten pótolhatatlanok vagyunk, a lánc dohányos, aki napi 4 dobozzal szív és én is, aki rosszul van a szagától, így patt helyzet.


A projektet végig viszem, utána újra tárgyaljuk a helyzetet, hogy kellek-e még, vagy sem és lépek.

2021. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És arról mi a véleményetek ha egy nem dohányos összejön egy dohányossal pedig mindennél jobban utálja a cigit mégis eltűri mert szereti a párját de viszont csak veszekednek miatta.
2021. jan. 25. 16:16
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

#4: Hazugság a kapcsolatuk alapja. Ez nem vezet semmi jóra. Éjjeli bagoly és pacsirta kapcsolata is elég magányos hosszútávon. Sok ilyet ismerek, nem működik. A dohányos - nem dohányos csak akkor működik, ha nem utálja valamiért a párját. És amit te írsz, ott utálja.


Ez max szexkapcsolat 1-2 év van benne.

2021. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
A lepontozó 71%os biztos dohányos.
2021. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5 ös akkor sajnos az én kapcsolatom is ilyen értelmetlen nyűglődés :( mert én utálom a cigarettát a párom viszont 15 évig dohányzott aztán leszokott róla miattam se mivel én pánikbeteg lettem 5 hónapja ezért a kapcsolatunk megromlott mert ő nem tudja elfogadni elviselni a betegségemet ezért idegbeteg és hát sajnos újra a cigaretta után nyúlt hogy azzal nyugtassa magát. Viszont elektromos cigit szív nem a rendeset és kizárólag csak úgy hogy én ne is lássam. Inkább kimegy az udvarra mert tudja hogy csak vita van belőle. De engem így is baromira idegesít még a tudat is hogy szív valamit. Nem tudom elfogadni ha megölnek akkor sem. Úgy hogy nem tudom mi lesz ennek a vége de a betegségemre se lehet fogni mindent hogy az miatt kapott vissza rá.
2021. jan. 25. 16:35
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Itt a kapcsolatotokkal van a baj függetlenül a cigitől meg a pánikbetegségtől. Bocsi, de ez van ez ennél csak rosszabb lesz.
2021. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem lett volna itt semmi baj ha nem betegszem le legalábbis a párom szerint. És az a legrosszabb az egészbe hogy amióta beteg lettem úgy bánik velem mint egy kutyával nagyon csúnyán vitázunk minden nap. Most meg újra a cigi miatt is veszekednem kell vele ez nem mehet így sokáig. Ha szeretne akkor mellettem állna a nehéz időkben de ő még a betegségemet se veszi komolyan ez a baj. Sőt mondhatni leszarja.
2021. jan. 25. 16:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A párod jelenleg úgy érzi, hogy ebben a kapcsolatban csak neki kell áldozatokat hoznia.
2021. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!