Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Minden szaga van a drognak?

Minden szaga van a drognak?

Figyelt kérdés
A szomszédban bulit tartanak és félek hogy drogoztak is. Bejött ilyen furcsa cigaretta szerű szag de nem olyan volt mint a sima cigié. Félek hogy füves cigit szívtak és bejött a füstje. Attól lehet bajom ha megéreztem a szagát? Vagy honnan döntsem el hogy az volt-e?
2021. jan. 31. 00:54
1 2
 1/11 savanyújóska ***** válasza:
100%
Bajod biztosan nem lesz tőle, ahhoz legalább a szomszédban kéne lenned, de még úgysem biztos, hogy betépsz csak a szagától. (De ez sok mindentől függ, lényeg, hogy csak attól, hogy fura szagot érzel nem lehet bajod, sőt semmilyen hatása nem lesz rád.) Felismerni onnan tudod, ha már szagoltál egyszer, mert változó a szaga, de talán amit közösnek tudok leírni, hogy van egy kis trágyás beütése, de nem büdös, csak az ugrik be róla, nagyon jellegzetes egyébként, és időnként a városban járva is érezni. Alapvetően nem igazán hasonlít a sima sigarettára a szaga.
2021. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

A funek tragya illata? En nem tudom, hogy mit szivtok ti magyarok.

Amugy sem lenne bajod tole, a fu csak visszamaradott orszagokban drog, egyebkent gyogynoveny.

2021. jan. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Hozzam egyszer bekopogott a kozelben elo neni, mert erezte a szagat. Elmeselte, hogy regen nagyon sokat szivott, mikor fiatal volt. Elszivtunk kozosen egy cigit es az volt eletem legjobb elmenye! Imadnivalo volt.
2021. jan. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 savanyújóska ***** válasza:
100%
Nyilván nem tényleges trágya, inkább nem tudtam jól leírni, amúgy Hollandiában se volt nagyon más szaga, inkább a belbecs különbözik, ugye. De akkor pontosítok, nagyon jellegzetes, de nehezen leírható szaga van, ami engem személy szerint a rothadó növényekre emlékeztet, de csak emlékeztet, konkrétan büdösnek nem mondanám.
2021. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A fū szaga olyan mint amit a régi villamosokon érzel nyáron a melegbe
2021. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet leírni a szagot, de ha egyszer tudod hogy azt érezted, bárhol felismered:D Egyébként az égvilágon nem lesz semmi bajod, semmilyen hatással nincs rád. Én szeretem is az illatát, igaz nem élek vele, csak van a környezetemben olyan. Amúgy én ezt drognak sem nevezném, ilyenkor gondolj arra hogy a fejlődöbb országokban szinte legális, pont annyian csináljak ahányan alkoholt isznak.
2021. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Én voltam már buliban ahol szívta és nem a füsstől nem lezs semmi bajod még csak jól sem érzed magad tőle
2021. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

6

Így van. Legalább mi nem verjük el a szeretteinket, senkit sem késelünk meg az utcán, és nem rabolunk, ha nincs fű.

A fűnek erős fűszeres illata van. Egy laikusnak minden fű egyforma, de igazából több ezer féle van, pl. Mandarin Kush, aminek értelemszerűen mandarinos az illata. Abban is biztos vagyok, hogy a legszebb növényi termés.

2021. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Bajod nem lesz,rosszabbik esetben megkívánod,jobbik esetben flash-elsz tőle egyet.
2021. jan. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!