Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy névre hány iqos készüléket...

Egy névre hány iqos készüléket lehet venni?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember körül vettem egy 17 éves barátomnak iqost az én nevemre, mivel nagykorú voltam. Azóta nekem is megtetszett és másik haveromtól megvettem az övét. Viszont ha ez elromlik akkor ugye új fog kelleni.

És ha jól hallottam egy névre 2 készülék mehet csak ha nem valami random helyen veszem, hanem az iqost áruló promóterektől, szerződéssel meg minden



2021. febr. 5. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak egyet lehetett, lehet ez már változott.
2021. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát omm.. és ha mondjuk elveszik vagy elromlik akkor mi lesz? Vége az iqosozásnak vagy mi?
2021. febr. 5. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elromlik, akkor ingyenesen cserélik vagy megjavítják. Ha elveszik, azt igazából nem tudom, elég jó kérdés ez.
2021. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként csak szerintem hülyeség ez az 1 névre 1 készülék? Mármint szerintem ezzel csak a saját lehetőségeiket illetve eladási számaikat korlátozzák
2021. febr. 5. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek is megvan a maga funkcioja, amit egy bennfentes kollega el is mondott nekem. Sajnos total elfelejtettem. :D
2021. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként gondolom amit ilyen szaküzletekben lehet venni, vagy dohányboltban, stb az is ugyanolyan, csak annyi hogyha elromlik akkor dobhatom ki és vehetek úját. Jól gondolom? :D
2021. febr. 5. 16:13
 7/8 anonim válasza:
Szia. Az én nevemen 2 Iqos van regisztrálva, mivel én vettem meg egy barátomnak is. A dohanyboltban azt mondták, hogy ez nem probléma.
2021. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is már 2 lett.

Útólagos tipp: be birsz regisztrálni az iqos oldalra az adataiddal, ott már a neveden rajta lesznek a készülékek és le birok őket venni is a nevedről (de ezt csak felelősséggel mert nem birod visszahozni)

2021. márc. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!