Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a baja az IQOS 3.0...

Mi lehet a baja az IQOS 3.0 duo készülékemnek?

Figyelt kérdés

5 napja vettem, eddig semmi baja nem volt. Viszont tegnap délelőtt feltöltöttem, azóta elszívtam kb 17 heetset ÉS MÁR LEMENT 1 CSÍKRA a töltője, pedig ennek 30-35 heetset kellene elbírnia.

Plusz mikor az előbb feltettem töltésre (eredeti töltőjével) elkezdett villogni meg a gombnál elkezdett füstölni egy pillanatra mintha belül valami leégett volna.

Aztán újra töltőre dugtam, semmit se reagált, végül ismét töltőre tettem és csak akkor kezdte tölteni.

Holnap visszavinném hisz még garancia alatt áll, de félek hogy nem adnak újat hanem majd visszaküldik javításra amire várhatok 2-4 hetet.....



#Duo #HEETS #Heet #Iqosduo
2021. febr. 18. 22:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként kinek milyen tapasztalata van a garanciával?

Ha ilyen okból viszem vissza akkor szerintetek adnának új készüléket (vagy legalábbis csak töltődobozt) vagy majd várhatok heteket ha majd megjavítják, már ha egyáltalán megjavítják?

2021. febr. 18. 22:19
 2/5 megmondoba43 válasza:
Felhívod az ügyfélszolgálatot kuldenek egy kódot és a dohányboltba ki cserélik..(ma cseréltettem)
2021. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is kicserélték. Jól nyomja a Phillip Morris, bármi baja van a készülékednek segítenek és kicserélik ha tényleg rossz
2021. febr. 23. 23:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálni kell az iqos oldalra, majd felhívod az ügyfélszolgálatot. Nekem már 3x cserélték.
2021. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Takarítani se árt
2023. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!