Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az normális, ha nem akarok...

Az normális, ha nem akarok leszokni a cigiről? Van itt esetleg olyan aki szintén nem akar leszokni a cigiről mert csak az nyugtatja meg? Napi hány szál cigit szívtok?

Figyelt kérdés
Persze tisztában vagyok vele,hogy káros, de mégis szeretek cigizni és napi másfél doboz cigit szívok el.

2021. febr. 22. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább csökkentsd félre, akkor "oké"
2021. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
Ez tulajdonképpen mindenki saját döntése, ha neked bíja a pénztárcád és nincsenek különösebb egészségügyi vonzatai szerintem normális, hiszen nem veszed észre a káros oldalát, én is cigiztem csak nekem voltak belőle hátrámyaim stb tehát szerintem ez mindenki saját helyzetétől függ.
2021. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többen vannak azok, akik soha nem akarnak leszokni, mint azok, akik ilyen-olyan okok miatt leszoknak.
2021. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Van aki csak akkor rakja le amikor már érzi a negatív hatásokat.
2021. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Pedig ez a legelső tünet hogy az agya lassabban forog a cigitől és már te is ilyen vagy, mert azt hiszed jó a cigi, pedig csak a cigi idézi elő.
2021. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igenis, hogy lehet csökkenteni...Én is 28-30 szálat elszívtam naponta a gép mellett ülve..Aztán elhatároztam, hogy mindig kimegyek rágyújtani, azóta 10-12-nél tartok,amit lehet már fél doboznak mondani,az azelőtti másfél doboz után. Ennek már 2 éve, és sokkal jobban érzem magam..Próbáld meg te is.
2021. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!